İnci Group

İnci Group Sağlık Hizmetleri


İnci Group sağlık sektöründe diş klinikleri, diş laboratuvarı, iş sağlığı ve güvenliği, medikal turizm ve tıbbı malzeme ithalat ve ihracatı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Diş ve ağız sağlığı konusunda 2013’den beri uzmanlaşan İnci Group, sayısı 5’i bulan tam donanımlı kinikleriyle diş ve ağız problemleri yaşayan yerli hastaları ve verdiği tam kapsamlı sağlık turizmi hizmeti ile yabancı hastaları yüksek teknoloji ve modern tıp yöntemleriyle tedavi ederek sağlıklı gülüşlere kavuşturmaktadır.

İnci Group bünyesinde bulunan modern laboratuvar İnciLab, dünyanın en önemli ağız ve diş sağlığı ekipman üreticileriyle yapmış olduğu iş birlikteliğiyle Türkiye’de alanındaki en önemli kurumudur.

İnci Group bünyesindeki kliniklerde tüm tedaviler alanında uzman diş hekimleri ve yardımcı asistanlarca uygulanmaktadır. Yüksek malzeme kalitesi, yeni nesil cihazlar ve uzman hekimlerle birlikle dünyanın en iyi tedavi yöntemlerini uygulayan klinikleriyle İnci Group, diş sağlığı alanında Avrupa’nın en iyi kurumu olma yolunda ilerlemektedir.

www.incigroup.com.tr

incigroupyeni
whatsapp logo
X

İnci Diş
Çevrimiçi

Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇