Klinikler


“Türkiye’nin Her Noktasında Uzman Hekimlerimize Ulaşın”

Bahçeşehir Diş Kliniği
Bahçeşehir İncidiş Diş Tedavi merkezi
Bahçeşehir Diş Tedavi Merkezi
Bahçeşehir İncidiş Diş Kliniği
Bahçeşehir İncidiş Kliniği
Bahçeşehir Diş Kliniği Bahçeşehir İncidiş Diş Tedavi merkezi Bahçeşehir Diş Tedavi Merkezi Bahçeşehir İncidiş Diş Kliniği Bahçeşehir İncidiş Kliniği

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 09:00 – 20:00
Pazar: Kapalı

İnci Diş Bahçeşehir, bölgesinin merkezi konumunda, 240 m2’lik modern çalışma ortamı ile yerli ve yabancı hastalara hizmet vermektedir. Farklı branşlar için tasarlanmış 4 ünitesi, modern tıp ekipmanları ve yüksek kalite tedavi ekipmanlarıyla bölgenin en yoğun talep alan diş kliniğidir.

başakşehir diş tedavi merkezi
başakşehir diş tedavisi
başakşehir diş sağlık merkezi
başakşehir diş merkezi
başakşehir diş tedavi merkezi başakşehir diş tedavisi başakşehir diş sağlık merkezi başakşehir diş merkezi

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 09:00 – 21:00
Pazar: 10:00 – 18:00

İnci Diş Başakşehir, 9 tedavi ünitesi, 1 genel anestezi bölümü ve 600 m2’lik modern çalışma alanıyla Başakşehir’in ve İstanbul’un en önemli diş tedavi merkezlerindendir.
Alanında uzman diş hekimleri ile modern tedavi yöntemlerini ve Avrupa menşeili tedavi ürünleri kullanarak yerli ve yabancı hastaların tüm ağız ve diş sağlığı sorunlarını tedavi edebilme yetisine sahip İnci Diş Başakşehir haftanın 7 günü hizmet vermektedir.
.

levent diş sağlığı merkezi
incidiş diş sağlığı merkezi
levent diş tedavi merkezi
levent incidiş diş sağlığı merkezi
levent ağız ve diş sağlığı merkezi
levent diş sağlığı merkezi incidiş diş sağlığı merkezi levent diş tedavi merkezi levent incidiş diş sağlığı merkezi levent ağız ve diş sağlığı merkezi

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 09:00 – 21:00
Pazar: 10:00 – 18:00

İnci Diş Levent, 13 ünitesi, 1 ameliyathanesi ve alanında uzman diş hekimleri ile 550 m2’lik modern çalışma alanıyla 4. Levent – Maslak – Atatürk Oto Sanayii bölgesinin en önemli diş kliniğidir.Modern üniteleri, uzman hekimleri, kullanılan yüksek kalite Alman implant ve tedavi ürünleriyle İstanbul’un en gözde tedavi merkezlerinin başında gösterilen İnci Diş Levent yerli ve yabancı hastaların yeni ve etkili tedavi yöntemleriyle tüm diş sorunlarını tedavi edebilmektedir.

Pendik ağız ve diş sağlığı merkezi
pendik diş hekimi
pendik incidiş diş merkezi
pendik diş tedavi merkezi
Pendik ağız ve diş sağlığı merkezi pendik diş hekimi pendik incidiş diş merkezi pendik diş tedavi merkezi

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 10:00 – 20:00
Pazar: Kapalı

İnci Diş Pendik, yüksek malzeme kalitesi, yeni nesil cihazlar ve uzman hekimlerle 850 m2’lik modern çalışma alanıyla yerli ve yabancı hastalara hizmet vermektedir. Farklı branşlar için tasarlanmış 14 ünitesi, modern tıp ekipmanları ve yüksek kalite tedavi ekipmanlarıyla haftanın 6 günü hizmet veren, bölgenin en önemli diş tedavi merkezlerindendir.

İnci Diş Logo - İnci Diş
İnci Diş Logo - İnci Diş

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 10:00 – 19:00
Pazar: Kapalı

İnci Diş Zeytinburnu, merkezi konumda bulunan kliniğiyle bölgesinin yoğun taleplerini karşılayacak alt yapıya sahiptir. 110 m2’lik modern çalışma alanı, modern tıp ekipmanlarıyla donatılmış 2 ünitesi, alanında uzman diş hekimleri ve asistanlarıyla haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

Inci-Dis-Gokturk-4
Inci-Dis-Gokturk-3
Inci-Dis-Gokturk-2
Inci-Dis-Gokturk-5
Inci-Dis-Gokturk-1
Inci-Dis-Gokturk-4 Inci-Dis-Gokturk-3 Inci-Dis-Gokturk-2 Inci-Dis-Gokturk-5 Inci-Dis-Gokturk-1

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 09:00 – 20:00
Pazar: Kapalı

İnci Diş Göktürk, Kemercorner Sitesinde bulunan 4 ünite ve 210 m2 çalışma alanıyla Göktürk bölgesinin en önemli diş kliniğidir. Modern mimarisi, yüksek kalite ekipmanlar  ve uzman hekim kadrosuyla, en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmayı hedeflerimiz arasındadır. Her geçen gün hızla gelişen dünyaya ayak uydurmanın önemini bilen bir kurum olarak hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmekteyiz. Yerli ve yabancı hastalarımıza haftanın 6 günü Göktürk Merkezde titizlikle hizmet vermekteyiz.

whatsapp logo
X

İnci Diş
Çevrimiçi

Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇