Başakşehir

İnci Diş Başakşehir Diş Kliniği


başakşehir diş tedavi merkezi
başakşehir diş tedavisi
başakşehir diş sağlık merkezi
başakşehir diş merkezi
başakşehir diş tedavi merkezi başakşehir diş tedavisi başakşehir diş sağlık merkezi başakşehir diş merkezi

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 09:00 – 21:00
Pazar: 10:00 – 18:00

İnci Diş Başakşehir şubesi, İnci markasının ilk temellerinin atıldığı şubedir ve 2013 yılında Başakşehir’in merkezinde hizmete açılmıştır. Açıldığı günden bu tarihe kadar, hastalara kaliteli hizmet verme amacını hedefleyerek her geçen gün kendi içinde, alanında uzman hekim kadrosu ve hizmet kalitesi olarak büyümüş ve gelişmiştir. Genel anestezi de dâhil tüm diş tedavilerini yapabilecek uzman hekim kadrosu ve ekibe sahiptir. 1 genel anestezi ünitesi, 9 tedavi ünitesi ile 600 m2’lik modern çalışma alanıyla Başakşehir ve İstanbul’un en önemli diş sağlığı hastanesidir. Modern tedavi yöntemlerini ve Avrupa menşeili tedavi ürünleri kullanarak yerli ve yabancı hastaların tüm ağız ve diş sağlığı sorunlarını tedavi edebilme yetisine sahiptir.

.

Başakşehir’de 2013 yılından bu yana hizmet veren Başakşehir İnci Diş Merkezi, bulunduğu bölgenin ve İstanbul genelinin en sık tercih edilen ve en iyi diş hastanesi haline gelmiştir. Bunun nedenlerinin en önemlisi profesyonel bir ekiple çalışması ve daima kaliteli hizmet prosedürlerini, disiplinli bir şekilde uygulamasıdır.

Açılış yaptığı dönemde günde ortalama 50 hastaya hizmet veren klinik, her geçen yıl hızla büyüyerek bu sayıyı 3 katına çıkarmayı başarıp, şu an günde ortalama 150-200 hastaya hizmet vermektedir. Hasta memnuniyetleri arttıkça hasta kazanımı da artmıştır. İnci Diş çatısı altındaki tüm hastalara aynı titizlikle yaklaşılır. Bu nedenle ağız ve diş sağlığı ile alakalı sorunlar yaşayan hastaların en gözde tercihi haline gelmiştir.

Başakşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak da bilinen bu diş merkezinde alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir;

Yukarıda belirtilen maddelerde görüldüğü gibi diş sağlığına dair tüm işlemleri kolaylıkla ve başarıyla uygulayan Başakşehir İnci Diş’in bünyesinde Avrupa menşeili yüksek kaliteli malzeme ve ileri teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. Buna ve uzman diş hekimi kadrosunun özverili çalışma prensibine istinaden verilen hizmet üst düzey ve başarılıdır.

İnci Diş’in ilk şubesi olarak hizmete açılan Başakşehir İnci Diş Merkezi, Pazar günü de dâhil olmak üzere haftanın 7 günü hastalara durmaksızın hizmet vermektedir. Özverili çalışma prensibi ile çalışan uzman diş doktorları ve personeli sayesinde adını kısa zamanda tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Sadece bununla yetinmeyip sağlık turizmi alanında ciddi çalışmalara imza atmıştır. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen yabancı veya gurbetçi hastalarını misafir edip en iyi hizmeti vermektedir.

İnci Diş Başakşehir her alanda yenilikçi olup, koruyucu tedavi yaklaşımı ile takım çalışmasına önem vererek çalışmaktadır. Hekim ve hasta arasındaki ilişkilere çok önem veren, konfor ve doğallığı ön planda tutan bir diş kliniği olmaya devam etmektedir. Son teknoloji aletlerle, bilimsel bütün gelişmeleri yakından takip eden İnci Diş Başakşehir kaliteli ve konforlu hizmeti en kısa sürede sunmaktadır.

İnci Diş yetkililerinin en önem verdiği konulardan bir tanesi de çalışanlarının eğitimidir. İnci Diş’in bünyesine dâhil olan her personel sıkı bir eğitim sürecinden geçmektedir. Yönetim kurulu yetkilileri bu konuda ciddi çalışmalar yapmakta ve çalışanlarının sürekli olarak kendilerini geliştirmelerini desteklemektedir.

Aynı zamanda Dental Turizm için çalışmalar yapmakta olan Başakşehir İnci Diş Kliniği sağlık sektöründe sahip olduğu uygun koşullar ve güvenilir hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Tecrübeli, uzman ve başarılı doktorları ile tüm dünyada önemli rol olmaya hazırlanmaktadır.

  Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

  Ad Soyad

  Cep Telefonu

  Mesajınız

  whatsapp logo
  X

  İnci Diş
  Çevrimiçi

  Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇