Pendik

İnci Diş Pendik Diş Kliniği


Pendik ağız ve diş sağlığı merkezi
pendik diş hekimi
pendik incidiş diş merkezi
pendik diş tedavi merkezi
Pendik ağız ve diş sağlığı merkezi pendik diş hekimi pendik incidiş diş merkezi pendik diş tedavi merkezi

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 10:00 – 20:00
Pazar: Kapalı

İnci Diş Pendik şubemiz 2021 yılında beşinci şubemiz olarak hizmete açılmış olup, yüksek malzeme kalitesi, yeni nesil cihazlar ve uzman hekimlerle 850 m2’lik modern çalışma alanıyla yerli ve yabancı hastalara hizmet vermektedir. Farklı branşlar için tasarlanmış 14 ünitesi, modern tıp ekipmanları ve yüksek kalite tedavi ekipmanlarıyla haftanın 6 günü hizmet veren, bölgenin en önemli diş tedavi merkezlerindendir. En iyi hizmeti hastalarına sunmak için çabalayan diş hastanemiz kısa sürede Anadolu yakasının en bilindik diş polikliniği haline gelmiştir. Geniş tedavi seçeneği sunmakta olan İnci Diş Pendik şubemizde tüm bölümleri mevcuttur.

Ağız ve çene cerrahisi, Protez, Endodonti, Pedodonti, Ortodonti, Oral Diagnoz ve Radyoloji, Periodontoloji, Protetik diş tedavisi, Estetik diş tedavisi gibi tüm tedavi bölümleri diş merkezimizde bulunmakta olup bunlar ile ilgili tüm tedaviler gerçekleşmektedir. Avrupa menşeili implant ve tedavi ürünleriyle tedavilerini gerçekleştiren İnci Diş Pendik şubemiz bu sebeple tedavilerinde yüksek başarılar elde etmiş ve etmeye devam etmektedir. Alanının en iyi hizmet veren uzman diş doktorları ile çalışan İnci Diş Pendik şubemiz bulunduğu konum ile Anadolu yakasının en yakın diş hastanesi olarak adlandırılan diş merkezi haline gelmiştir. Açılalı kısa süre olmasına rağmen verdiği hizmet ile hemen adı duyulmuş günlük hasta giriş sayısını artırmıştır.

Yerli ve yabancı hastalara en iyi hizmeti sunmak için yola çıkan İnci Diş Pendik şubemiz içeriye giren her hastaya aynı özveri ile yaklaşıp yenilikçi bir çalışma planı sunmaktadır. Bilimsel gelişmeleri ve son teknolojileri yakından takip eden diş kliniğimiz en kısa sürede en kaliteli hizmeti hastalarına vermektedir. İnci Diş hastanesi randevu sistemi konusuna çok önem vermektedir kurumumuzda bulunan çağrı merkezi sayesinde en hızlı şekilde diş hekimi randevusu vererek kalitesini burada da ortaya koymuştur.

İnci Diş Pendik şubemiz çağrı merkezinde bulunan hasta danışmanları sayesinde tedaviler ile ilgili bilgi almak isteyen tüm hastalarına eksiksiz ve doğru bilgileri sunmaktadır, bu durum İnci Diş Pendik şubemizi diğer kliniklerinden ayıran ağız ve diş sağlığı hastanesi olmasını sağlamıştır. Takım çalışmasına fazlası ile önem veren Pendik şubemiz disiplinli bir çalışma ortamı ile düzen oluşturmaktadır.

Hasta ve hekimin birlikte çalışma durumuna çok önem veren diş hastanemiz aynı zamanda hastanın konforuna, sağlıklı ve doğal gülümseme ile ayrılmasına ayrıca çok dikkat etmektedir. Kendi bünyesine ait olan laboratuvarı ile diş hekimlerimiz ve uzman teknisyenlerimiz koordineli bir şekilde çalışıp en hızlı ve en iyi hizmeti vermektedir. Yapılan tüm tedaviler de yüzde yüz başarı hedeflenmekte ve gelen her hasta için tedavi yöntemi bulunmaktadır.

Aynı zamanda sağlık turizmi ile ilgili çalışmalar yapan diş merkezimiz dünyanın birçok yerinden yabancı hasta ağırlamaktadır. Adını birçok ülkeye duyurmayı hedefleyen Pendik şubemiz çok yönlü çalışmalar yaparak farklı ülkelerden diş kliğimiz için gelen hastalara transfer ve konaklama için destek de vermektedir. Bu çalışmaları diş hastanemizi donanımlı hale getirerek en çok tercih edilen Ağız ve diş sağlığı merkezi yapmaktadır.

İnci Diş Pendik ailesi olarak hasta hakları ve memnuniyet ilkesini ön planda tutup, akademik tecrübeli uzman kadromuz, deneyimli hasta danışmanlarımız, kendimize ait laboratuvarımız, uyguladığımız tedaviler, tüm tedavileri hızlı ve kaliteli uygulamamız, yüksek kalite ve modern tedavi ekipmanları ile koordineli ve disiplinli çalışarak günden güne büyüyen bir Ağız ve Diş hastanesi haline gelmiş bulunmaktayız. Dünden bugüne 7’den 70’e kişiye özel çalışmalarımız ve hasta odaklı, hasta haklarına önem vererek ilerlediğimiz bu yolda daima en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

  Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

  Ad Soyad

  Cep Telefonu

  Mesajınız

  whatsapp logo
  X

  İnci Diş
  Çevrimiçi

  Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇