Başakşehir

İnci Diş Başakşehir Diş Kliniği


başakşehir diş tedavi merkezi
başakşehir diş tedavisi
başakşehir diş sağlık merkezi
başakşehir diş merkezi
başakşehir diş tedavi merkezi başakşehir diş tedavisi başakşehir diş sağlık merkezi başakşehir diş merkezi

İnci Diş Başakşehir şubesi, İnci markasının ilk temellerinin atıldığı şubedir ve 2013 yılında Başakşehir’in merkezinde hizmete açılmıştır. Açıldığı günden bu tarihe kadar, hastalara kaliteli hizmet verme amacını hedefleyerek her geçen gün kendi içinde, alanında uzman hekim kadrosu ve hizmet kalitesi olarak büyümüş ve gelişmiştir. Genel anestezi de dâhil tüm diş tedavilerini yapabilecek uzman hekim kadrosu ve ekibe sahiptir. 1 genel anestezi ünitesi, 9 tedavi ünitesi ile 600 m2’lik modern çalışma alanıyla Başakşehir ve İstanbul’un en önemli diş sağlığı hastanesidir. Modern tedavi yöntemlerini ve Avrupa menşeili tedavi ürünleri kullanarak yerli ve yabancı hastaların tüm ağız ve diş sağlığı sorunlarını tedavi edebilme yetisine sahiptir.


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 21:00

Pazar: 10:00 - 18:00


Başakşehir Klinik Tedaviler


Dijital Gülüş Tasarımı

Kişinin mevcut ağız ve diş durumunun, ağız içi dijital tarama ve 3 boyutlu görüntüleme uygulamalarıyla değerlendirilerek kişiye özel gülüş tasarlamasıdır. Ağız içi dijital tarama..

Detaylı Bilgi »

implant - İnci Diş

Diş implantları

Bilimsel verilere göre insanların büyük çoğunluğu kaza, diş eti hastalığı, başarısız kanal tedavisi veya aşırı diş çürüğü sebebiyle en az 1 adet kalıcı dişini kaybetmektedir.

DETAYLI BİLGİ »

Kozmetik - İnci Diş

Kozmetik Diş Hekimliği

İnsan bedeninde baş ve yüz bölgesi, güzelliği, imajı, duygu ve düşünceleri ifade etmesi bakımından çok önemli rol oynar. Dişlerimiz; kemikler, çeneler ve ilgili tüm yumuşak doku..

Detaylı Bilgi »

zirkonyum - İnci Diş

Zirkonyum Diş Tedavisi

Zirkoryum, beyaz renkli, ışığı geçiren alttan yansıma yapmayan bir alaşımdır. Zirkonyom üzerine porselen işlenebilmesinden dolayı da avantaj sağlayan güçlü bir karışımdır.

Detaylı Bilgi »

protez - inci diş

Protez

Canlıların eksik ya da zarar görmüş uzuvlarının işlevini görmesi için kullanılan apareylerin geneline protez adı verilir. Kaplama, köprü ya da takma diş olarak bilinen diş protezleri de;

Detaylı Bilgi »

diş beyazlatma - inci diş

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, çeşitli nedenlerle dişlerin yüzeylerinde oluşmuş renkleşmelerin, özel beyazlatma jelleriyle giderildiği kozmetik bir işlemdir. Beyazlatma, kullanılan sisteme göre..

Detaylı Bilgi »

Şeffaf Plak İnvisalign

Ortodontik tedavi dişin ve ağızın yapısal sorunlarının tedavisinde önemli bir role sahiptir. Özellikle diş teli uygulamalarıyla birlikte geçmiş yıllara göre tedavide alınan yol..

Detaylı Bilgi »

diş cerrahi - inci diş

Diş Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi diş hekimliğinin uzmanlık dallarından birisidir. Ağız, diş ve çene bölgesinde oluşabilecek hastalıkların, yaralanmaların ve deformitelerin…

Detaylı Bilgi »

ortodonti

Ortodonti

Diş teli tedavisi olarak da adlandırılan Ortodonti çapraşık dişlerin diş, çene ve yüzdeki uyumsuzluklarının giderilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

endodonti 1

Endodonti

Endodonti, kök kanalı kaynaklı enfeksiyonlarla ilgilenen bir bilim dalıdır. Pulpanın, kendini tamir edemeyecek şekilde hasar gördüğü durumlarda uygulanan tedaviye kanal tedavisi denir.

Detaylı Bilgi »

pedodonti2

Pedodonti

Pedodonti, çocukların diş ve ağız sağlığını inceleyen, çocuk diş hastanesi ya da kliniğinde bu alanda uzmanlaşmış bir diş hekimliği dalıdır.

Detaylı Bilgi »

dis eti 1

Diş Eti Tedavisi

Diş eti sağlığı, genel ağız sağlığı üzerinde kritik bir etkiye sahiptir. Çeşitli diş eti problemleri, uygun tedavi yöntemleri kullanılarak etkili bir şekilde ele alınabilir.

Detaylı Bilgi »

Genel Anestezi

Diş tedavileri genellikle lokal anestezi ile yapılırken, bazı durumlarda genel anestezi tercih edilebilir. Genel anestezi ile diş tedavisi bu alternatiflerden biridir.

Detaylı Bilgi »

flour tedavisi copy

Flour Tedavisi

Flour diş yapısında koruyuculuk oluşturarak, diş çürüklerine karşı direnç arttıran doğal bir elementtir. Flour elementi diş minesi oluşumunu hızlandırarak dişleri güçlendirir.

Detaylı Bilgi »

oral diagnoz

Diagnoz ve Radyoloji

Ağız ve diş sağlığı, sadece estetik bir konu olmanın ötesinde genel vücut sağlığını etkileyen bir faktördür.

Detaylı Bilgi »

sinus 3

Sinüs Lifting

Sinüs lifting tedavisi, burun estetiği ve implant uygulamalarında sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Bu cerrahi müdahale, maksiller sinüs bölgesinde yapılarak, çene kemiği üzerindeki sinüs boşluğunu genişleterek implant uygulamalarının etkinliğini arttırır.

Detaylı Bilgi »

inlay onlay - İnci Diş

Inley-Onley Tedavisi

Diş sağlığı, sadece ağız içi rahatsızlıkları değil, genel sağlığımızı da etkileyen kilit bir unsurdur. Diş problemlerinin tedavisi ve korunması, hem estetik hem de fonksiyonel açıdan önemli bir role sahiptir.

Detaylı Bilgi »

lamine - inci Diş

Lamine

Diş estetiği, sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmanın önemli bir parçasıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte, lamine diş tedavisi, diş estetiğinde çığır açan bir yenilik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

tomografi 3

Tomografi

Diş sağlığı, genel sağlığımız için önemli bir faktördür. Diş problemlerini doğru ve hızlı bir şekilde teşhis etmek, tedavinin başarısını artırır. Bu bağlamda, diş tomografisi önemli bir tanısal araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

beyazlatma 2

Home Bleaching

Diş sağlığı ve görünümü, genel sağlık ve özgüven için kritik bir rol oynamaktadır. Evde diş beyazlatma, estetik bir gülüş elde etmek isteyen birçok kişi tarafından tercih edilen popüler bir yöntemdir.

Detaylı Bilgi »

dis tasi 2

Küretaj

Diş küretajı, diş etlerindeki iltihapları temizleme ve diş taşı birikimini ortadan kaldırma konusunda etkili bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

plak 2

Gece Plağı

Çene ekleminde ve baş boyun bölgesinde ağrılar, çeneyi açıp kapatırken ses gelmesi, ağız açıklığında kısıtlılık, çiğneme-esneme gibi hareketler sırasında zorlanma ve ağrı, diş yüzeylerinde aşınma, çenenin kayarak açılması ve kitlenmesi çene eklem rahatsızlıklarının başlıca belirtileri arasında yer almaktadır.

Detaylı Bilgi »

cocuk ortodonti 2

Çocuk Tedavisi

Çocuk ortodonti tedavisi çocukların diş ve çene yapılarındaki problemlerin teşhis ve tedavisini sağlar.

Detaylı Bilgi »

gingivektomi2

Gingivektomi

Diş etlerinin, cerrahi olarak uzaklaştırılması işlemine gingivektomi denir.

Detaylı Bilgi »

Ağız Kokusu Giderme

Ağız kokusu bir hastalık olmakla birlikte kişiyi rahatsız ederek kaygı durumunu arttıran kimi zaman utanç veren bir durumdur.

Detaylı Bilgi »

Başakşehir’de 2013 yılından bu yana hizmet veren Başakşehir İnci Diş Merkezi, bulunduğu bölgenin ve İstanbul genelinin en sık tercih edilen ve en iyi diş hastanesi haline gelmiştir. Bunun nedenlerinin en önemlisi profesyonel bir ekiple çalışması ve daima kaliteli hizmet prosedürlerini, disiplinli bir şekilde uygulamasıdır.

Açılış yaptığı dönemde günde ortalama 50 hastaya hizmet veren klinik, her geçen yıl hızla büyüyerek bu sayıyı 3 katına çıkarmayı başarıp, şu an günde ortalama 150-200 hastaya hizmet vermektedir. Hasta memnuniyetleri arttıkça hasta kazanımı da artmıştır. İnci Diş çatısı altındaki tüm hastalara aynı titizlikle yaklaşılır. Bu nedenle ağız ve diş sağlığı ile alakalı sorunlar yaşayan hastaların en gözde tercihi haline gelmiştir.

Başakşehir İnci Diş’in bünyesinde Avrupa menşeili yüksek kaliteli malzeme ve ileri teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. Buna ve uzman diş hekimi kadrosunun özverili çalışma prensibine istinaden verilen hizmet üst düzey ve başarılıdır.

İnci Diş’in ilk şubesi olarak hizmete açılan Başakşehir İnci Diş Merkezi, Pazar günü de dâhil olmak üzere haftanın 7 günü hastalara durmaksızın hizmet vermektedir. Özverili çalışma prensibi ile çalışan uzman diş doktorları ve personeli sayesinde adını kısa zamanda tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Sadece bununla yetinmeyip sağlık turizmi alanında ciddi çalışmalara imza atmıştır. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen yabancı veya gurbetçi hastalarını misafir edip en iyi hizmeti vermektedir.

İnci Diş Başakşehir her alanda yenilikçi olup, koruyucu tedavi yaklaşımı ile takım çalışmasına önem vererek çalışmaktadır. Hekim ve hasta arasındaki ilişkilere çok önem veren, konfor ve doğallığı ön planda tutan bir diş kliniği olmaya devam etmektedir. Son teknoloji aletlerle, bilimsel bütün gelişmeleri yakından takip eden İnci Diş Başakşehir kaliteli ve konforlu hizmeti en kısa sürede sunmaktadır.

İnci Diş yetkililerinin en önem verdiği konulardan bir tanesi de çalışanlarının eğitimidir. İnci Diş’in bünyesine dâhil olan her personel sıkı bir eğitim sürecinden geçmektedir. Yönetim kurulu yetkilileri bu konuda ciddi çalışmalar yapmakta ve çalışanlarının sürekli olarak kendilerini geliştirmelerini desteklemektedir.

Aynı zamanda Dental Turizm için çalışmalar yapmakta olan Başakşehir İnci Diş Kliniği sağlık sektöründe sahip olduğu uygun koşullar ve güvenilir hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Tecrübeli, uzman ve başarılı doktorları ile tüm dünyada önemli rol olmaya hazırlanmaktadır.

    whatsapp logo
    X

    İnci Diş
    Çevrimiçi

    Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇