Zeytinburnu

İnci Diş Zeytinburnu Diş Kliniği


İnci Diş Logo - İnci Diş
İnci Diş Logo - İnci Diş

İnci Diş Zeytinburnu şubesi, İnci markasının üçüncü şubesi olarak 2016 yılında Zeytinburnu’nda merkezi bir konumda hizmete başlamıştır. 110 m2’lik çalışma alanı, modern tıp ekipmanları ile donatılmış 2 tedavi ünitesi, alanında uzman diş hekimleri ve işini profesyonellikle yapan asistanları ile haftanın 6 günü hizmete açıktır. Diğer şubelere istinaden küçük bir şube olmasına rağmen, içerisinde tüm diş tedavilerini uzmanlıkla gerçekleştirebilecek altyapıya sahiptir.


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 10:00 - 19:00

Pazar: Kapalı


Zeytinburnu Klinik Tedaviler


Dijital Gülüş Tasarımı

Kişinin mevcut ağız ve diş durumunun, ağız içi dijital tarama ve 3 boyutlu görüntüleme uygulamalarıyla değerlendirilerek kişiye özel gülüş tasarlamasıdır. Ağız içi dijital tarama..

Detaylı Bilgi »

implant - İnci Diş

Diş implantları

Bilimsel verilere göre insanların büyük çoğunluğu kaza, diş eti hastalığı, başarısız kanal tedavisi veya aşırı diş çürüğü sebebiyle en az 1 adet kalıcı dişini kaybetmektedir.

DETAYLI BİLGİ »

Kozmetik - İnci Diş

Kozmetik Diş Hekimliği

İnsan bedeninde baş ve yüz bölgesi, güzelliği, imajı, duygu ve düşünceleri ifade etmesi bakımından çok önemli rol oynar. Dişlerimiz; kemikler, çeneler ve ilgili tüm yumuşak doku..

Detaylı Bilgi »

zirkonyum - İnci Diş

Zirkonyum Diş Tedavisi

Zirkoryum, beyaz renkli, ışığı geçiren alttan yansıma yapmayan bir alaşımdır. Zirkonyom üzerine porselen işlenebilmesinden dolayı da avantaj sağlayan güçlü bir karışımdır.

Detaylı Bilgi »

protez - inci diş

Protez

Canlıların eksik ya da zarar görmüş uzuvlarının işlevini görmesi için kullanılan apareylerin geneline protez adı verilir. Kaplama, köprü ya da takma diş olarak bilinen diş protezleri de;

Detaylı Bilgi »

diş beyazlatma - inci diş

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, çeşitli nedenlerle dişlerin yüzeylerinde oluşmuş renkleşmelerin, özel beyazlatma jelleriyle giderildiği kozmetik bir işlemdir. Beyazlatma, kullanılan sisteme göre..

Detaylı Bilgi »

Şeffaf Plak İnvisalign

Ortodontik tedavi dişin ve ağızın yapısal sorunlarının tedavisinde önemli bir role sahiptir. Özellikle diş teli uygulamalarıyla birlikte geçmiş yıllara göre tedavide alınan yol..

Detaylı Bilgi »

diş cerrahi - inci diş

Diş Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi diş hekimliğinin uzmanlık dallarından birisidir. Ağız, diş ve çene bölgesinde oluşabilecek hastalıkların, yaralanmaların ve deformitelerin…

Detaylı Bilgi »

ortodonti

Ortodonti

Diş teli tedavisi olarak da adlandırılan Ortodonti çapraşık dişlerin diş, çene ve yüzdeki uyumsuzluklarının giderilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

endodonti 1

Endodonti

Endodonti, kök kanalı kaynaklı enfeksiyonlarla ilgilenen bir bilim dalıdır. Pulpanın, kendini tamir edemeyecek şekilde hasar gördüğü durumlarda uygulanan tedaviye kanal tedavisi denir.

Detaylı Bilgi »

pedodonti2

Pedodonti

Pedodonti, çocukların diş ve ağız sağlığını inceleyen, çocuk diş hastanesi ya da kliniğinde bu alanda uzmanlaşmış bir diş hekimliği dalıdır.

Detaylı Bilgi »

dis eti 1

Diş Eti Tedavisi

Diş eti sağlığı, genel ağız sağlığı üzerinde kritik bir etkiye sahiptir. Çeşitli diş eti problemleri, uygun tedavi yöntemleri kullanılarak etkili bir şekilde ele alınabilir.

Detaylı Bilgi »

Genel Anestezi

Diş tedavileri genellikle lokal anestezi ile yapılırken, bazı durumlarda genel anestezi tercih edilebilir. Genel anestezi ile diş tedavisi bu alternatiflerden biridir.

Detaylı Bilgi »

flour tedavisi copy

Flour Tedavisi

Flour diş yapısında koruyuculuk oluşturarak, diş çürüklerine karşı direnç arttıran doğal bir elementtir. Flour elementi diş minesi oluşumunu hızlandırarak dişleri güçlendirir.

Detaylı Bilgi »

oral diagnoz

Diagnoz ve Radyoloji

Ağız ve diş sağlığı, sadece estetik bir konu olmanın ötesinde genel vücut sağlığını etkileyen bir faktördür.

Detaylı Bilgi »

sinus 3

Sinüs Lifting

Sinüs lifting tedavisi, burun estetiği ve implant uygulamalarında sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Bu cerrahi müdahale, maksiller sinüs bölgesinde yapılarak, çene kemiği üzerindeki sinüs boşluğunu genişleterek implant uygulamalarının etkinliğini arttırır.

Detaylı Bilgi »

inlay onlay - İnci Diş

Inley-Onley Tedavisi

Diş sağlığı, sadece ağız içi rahatsızlıkları değil, genel sağlığımızı da etkileyen kilit bir unsurdur. Diş problemlerinin tedavisi ve korunması, hem estetik hem de fonksiyonel açıdan önemli bir role sahiptir.

Detaylı Bilgi »

lamine - inci Diş

Lamine

Diş estetiği, sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmanın önemli bir parçasıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte, lamine diş tedavisi, diş estetiğinde çığır açan bir yenilik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

tomografi 3

Tomografi

Diş sağlığı, genel sağlığımız için önemli bir faktördür. Diş problemlerini doğru ve hızlı bir şekilde teşhis etmek, tedavinin başarısını artırır. Bu bağlamda, diş tomografisi önemli bir tanısal araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

beyazlatma 2

Home Bleaching

Diş sağlığı ve görünümü, genel sağlık ve özgüven için kritik bir rol oynamaktadır. Evde diş beyazlatma, estetik bir gülüş elde etmek isteyen birçok kişi tarafından tercih edilen popüler bir yöntemdir.

Detaylı Bilgi »

dis tasi 2

Küretaj

Diş küretajı, diş etlerindeki iltihapları temizleme ve diş taşı birikimini ortadan kaldırma konusunda etkili bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

plak 2

Gece Plağı

Çene ekleminde ve baş boyun bölgesinde ağrılar, çeneyi açıp kapatırken ses gelmesi, ağız açıklığında kısıtlılık, çiğneme-esneme gibi hareketler sırasında zorlanma ve ağrı, diş yüzeylerinde aşınma, çenenin kayarak açılması ve kitlenmesi çene eklem rahatsızlıklarının başlıca belirtileri arasında yer almaktadır.

Detaylı Bilgi »

cocuk ortodonti 2

Çocuk Tedavisi

Çocuk ortodonti tedavisi çocukların diş ve çene yapılarındaki problemlerin teşhis ve tedavisini sağlar.

Detaylı Bilgi »

gingivektomi2

Gingivektomi

Diş etlerinin, cerrahi olarak uzaklaştırılması işlemine gingivektomi denir.

Detaylı Bilgi »

Ağız Kokusu Giderme

Ağız kokusu bir hastalık olmakla birlikte kişiyi rahatsız ederek kaygı durumunu arttıran kimi zaman utanç veren bir durumdur.

Detaylı Bilgi »

Tıpkı diğer İnci Diş Poliklinikleri gibi, Zeytinburnu İnci Ağız ve Diş Kliniği de teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, sağlık sektöründeki son teknoloji aletlerle ve alanında uzman diş doktoru kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Zeytinburnu’nun merkezinde yer alan diş hastanesine ulaşım oldukça kolaydır. Gerek merkezi konum, gerekse başarısını kanıtlamış bir marka olması sebebiyle, kısa zamanda yoğun ilgi görmüş ve günümüzde de aynı oranda ilgi görmeye devam etmektedir.

İnci Diş’in Zeytinburnu bölgesinde bulunan diş hastanesinde, tüm diş sorunlarına çözüm bulunmaktadır. Tedavi esnasında kullanılan tüm malzemeler ve materyaller yüksek kaliteli ve Avrupa menşeilidir. İnci Diş’in başarısının altında yatan en büyük unsur, kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet ilkesi ile hareket etmesidir.

Zeytinburnu İnci Diş Polikliniği’nin tecrübeli diş hekimi kadrosu ve güler yüzlü, çalışkan, dinamik ekibi, gelen tüm hastalara aynı özveriyle yaklaşmakta ve tüm eforunu hasta sağlığı ve memnuniyeti için harcamaktadır. İnci Diş’in tüm şubelerinde görev yapan diş doktorları, akademik ve alanındaki başarıları sayesinde, tüm hastaları sağlıklı bir gülümseme ile uğurlamayı hedeflemektedir.
İnci Diş Poliklinikleri Uluslararası bir marka haline gelmeyi amaçlayarak, bu alanda yenilikçi çalışmalara imza atmaktadır. Daima gelişen teknolojiyi takip ederek, diş sağlığı sektöründeki yeniliklere öncelik tanıyarak çalışmaktadır. İlk şubesini 2013 yılında Başakşehir’de hizmete açmış, hemen akabinde ikinci şube olan Kağıthane’ye bağlı olan 4 Levent şubesi, merkezi konumda yerini almıştır. Çok geçmeden 2016 yılında da Zeytinburnu şubesi hizmete açılmış ve açıldığı günden itibaren hız kesmeden çalışmalarına devam etmiştir.

Yaptığı çalışmalar ve sunduğu hizmetler nihayetinde çok kısa bir zamanda ismini kanıtlamış ve ilgileri üzerine toplamayı başarmıştır. Günümüzde İstanbul’un en iyi diş hastanesi haline gelmiştir. Hatta başarısı İstanbul ile sınırlı kalmamış, tüm Türkiye’de ve yurtdışında bilinen ve arzu edilen bir marka haline gelmiştir. Gerek estetik gerekse sağlıklı bir gülümseme hizmeti verebilmek için var gücüyle çalışan İnci Diş ailesi, bu disiplin ve istikrar ile çalışmalarına devam edecektir.

İnci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanlarının hastalarına sunduğu değerler;

 • Hastalarına değer verip her hastaya aynı özveri ile yaklaşmak
 • Hastalara ev konforu sağlamak ve olabildiğince güven vermek
 • İş sorumluluklarını tam anlamıyla yerine getirmek ve hasta memnuniyeti ilkeleri ile hareket etmek
 • Güler yüzlü ve samimi yaklaşmak
 • Görev bilinci ile hareket etmek
 • Sürekli kendini iş alanında geliştirmek ve eğitimlere aktif katılım sağlamak

Bunlar gibi birçok değere sahip olan İnci Diş Merkezi çalışanları, profesyonel bir ekip olma yolunda ilerlemektedir. Zeytinburnu İnci Diş Hastanesinde de bu bilinçle hareket eden personeller ve uzman hekim kadrosu bulunur. Tüm bunlarla beraber yurtdışı hastalarına da kusursuz hizmet verebilmek için sağlık turizmi alanında kendini geliştirmiş ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen hastaları, en kaliteli şekilde bünyesinde ağırlamıştır.
İnci Diş ailesi her zaman daha ilerisini hedeflemekte ve bu amaç uğruna özveri ile çalışmaya devam etmektedir.

  whatsapp logo
  X

  İnci Diş
  Çevrimiçi

  Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇