Pendik

İnci Diş Pendik Diş Kliniği


Pendik ağız ve diş sağlığı merkezi
pendik diş hekimi
pendik incidiş diş merkezi
pendik diş tedavi merkezi
Pendik ağız ve diş sağlığı merkezi pendik diş hekimi pendik incidiş diş merkezi pendik diş tedavi merkezi

İnci Diş Pendik şubemiz 2021 yılında beşinci şubemiz olarak hizmete açılmış olup, yüksek malzeme kalitesi, yeni nesil cihazlar ve uzman hekimlerle 850 m2’lik modern çalışma alanıyla yerli ve yabancı hastalara hizmet vermektedir. Farklı branşlar için tasarlanmış 14 ünitesi, modern tıp ekipmanları ve yüksek kalite tedavi ekipmanlarıyla haftanın 6 günü hizmet veren, bölgenin en önemli diş tedavi merkezlerindendir. En iyi hizmeti hastalarına sunmak için çabalayan diş hastanemiz kısa sürede Anadolu yakasının en bilindik diş polikliniği haline gelmiştir. Geniş tedavi seçeneği sunmakta olan İnci Diş Pendik şubemizde tüm bölümleri mevcuttur.


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 10:00 - 20:00

Pazar: Kapalı


Pendik Klinik Tedaviler


Dijital Gülüş Tasarımı

Kişinin mevcut ağız ve diş durumunun, ağız içi dijital tarama ve 3 boyutlu görüntüleme uygulamalarıyla değerlendirilerek kişiye özel gülüş tasarlamasıdır. Ağız içi dijital tarama..

Detaylı Bilgi »

implant - İnci Diş

Diş implantları

Bilimsel verilere göre insanların büyük çoğunluğu kaza, diş eti hastalığı, başarısız kanal tedavisi veya aşırı diş çürüğü sebebiyle en az 1 adet kalıcı dişini kaybetmektedir.

DETAYLI BİLGİ »

Kozmetik - İnci Diş

Kozmetik Diş Hekimliği

İnsan bedeninde baş ve yüz bölgesi, güzelliği, imajı, duygu ve düşünceleri ifade etmesi bakımından çok önemli rol oynar. Dişlerimiz; kemikler, çeneler ve ilgili tüm yumuşak doku..

Detaylı Bilgi »

zirkonyum - İnci Diş

Zirkonyum Diş Tedavisi

Zirkoryum, beyaz renkli, ışığı geçiren alttan yansıma yapmayan bir alaşımdır. Zirkonyom üzerine porselen işlenebilmesinden dolayı da avantaj sağlayan güçlü bir karışımdır.

Detaylı Bilgi »

protez - inci diş

Protez

Canlıların eksik ya da zarar görmüş uzuvlarının işlevini görmesi için kullanılan apareylerin geneline protez adı verilir. Kaplama, köprü ya da takma diş olarak bilinen diş protezleri de;

Detaylı Bilgi »

diş beyazlatma - inci diş

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, çeşitli nedenlerle dişlerin yüzeylerinde oluşmuş renkleşmelerin, özel beyazlatma jelleriyle giderildiği kozmetik bir işlemdir. Beyazlatma, kullanılan sisteme göre..

Detaylı Bilgi »

Şeffaf Plak İnvisalign

Ortodontik tedavi dişin ve ağızın yapısal sorunlarının tedavisinde önemli bir role sahiptir. Özellikle diş teli uygulamalarıyla birlikte geçmiş yıllara göre tedavide alınan yol..

Detaylı Bilgi »

diş cerrahi - inci diş

Diş Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi diş hekimliğinin uzmanlık dallarından birisidir. Ağız, diş ve çene bölgesinde oluşabilecek hastalıkların, yaralanmaların ve deformitelerin…

Detaylı Bilgi »

ortodonti

Ortodonti

Diş teli tedavisi olarak da adlandırılan Ortodonti çapraşık dişlerin diş, çene ve yüzdeki uyumsuzluklarının giderilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

endodonti 1

Endodonti

Endodonti, kök kanalı kaynaklı enfeksiyonlarla ilgilenen bir bilim dalıdır. Pulpanın, kendini tamir edemeyecek şekilde hasar gördüğü durumlarda uygulanan tedaviye kanal tedavisi denir.

Detaylı Bilgi »

pedodonti2

Pedodonti

Pedodonti, çocukların diş ve ağız sağlığını inceleyen, çocuk diş hastanesi ya da kliniğinde bu alanda uzmanlaşmış bir diş hekimliği dalıdır.

Detaylı Bilgi »

dis eti 1

Diş Eti Tedavisi

Diş eti sağlığı, genel ağız sağlığı üzerinde kritik bir etkiye sahiptir. Çeşitli diş eti problemleri, uygun tedavi yöntemleri kullanılarak etkili bir şekilde ele alınabilir.

Detaylı Bilgi »

Genel Anestezi

Diş tedavileri genellikle lokal anestezi ile yapılırken, bazı durumlarda genel anestezi tercih edilebilir. Genel anestezi ile diş tedavisi bu alternatiflerden biridir.

Detaylı Bilgi »

flour tedavisi copy

Flour Tedavisi

Flour diş yapısında koruyuculuk oluşturarak, diş çürüklerine karşı direnç arttıran doğal bir elementtir. Flour elementi diş minesi oluşumunu hızlandırarak dişleri güçlendirir.

Detaylı Bilgi »

oral diagnoz

Diagnoz ve Radyoloji

Ağız ve diş sağlığı, sadece estetik bir konu olmanın ötesinde genel vücut sağlığını etkileyen bir faktördür.

Detaylı Bilgi »

sinus 3

Sinüs Lifting

Sinüs lifting tedavisi, burun estetiği ve implant uygulamalarında sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Bu cerrahi müdahale, maksiller sinüs bölgesinde yapılarak, çene kemiği üzerindeki sinüs boşluğunu genişleterek implant uygulamalarının etkinliğini arttırır.

Detaylı Bilgi »

inlay onlay - İnci Diş

Inley-Onley Tedavisi

Diş sağlığı, sadece ağız içi rahatsızlıkları değil, genel sağlığımızı da etkileyen kilit bir unsurdur. Diş problemlerinin tedavisi ve korunması, hem estetik hem de fonksiyonel açıdan önemli bir role sahiptir.

Detaylı Bilgi »

lamine - inci Diş

Lamine

Diş estetiği, sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmanın önemli bir parçasıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte, lamine diş tedavisi, diş estetiğinde çığır açan bir yenilik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

tomografi 3

Tomografi

Diş sağlığı, genel sağlığımız için önemli bir faktördür. Diş problemlerini doğru ve hızlı bir şekilde teşhis etmek, tedavinin başarısını artırır. Bu bağlamda, diş tomografisi önemli bir tanısal araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

beyazlatma 2

Home Bleaching

Diş sağlığı ve görünümü, genel sağlık ve özgüven için kritik bir rol oynamaktadır. Evde diş beyazlatma, estetik bir gülüş elde etmek isteyen birçok kişi tarafından tercih edilen popüler bir yöntemdir.

Detaylı Bilgi »

dis tasi 2

Küretaj

Diş küretajı, diş etlerindeki iltihapları temizleme ve diş taşı birikimini ortadan kaldırma konusunda etkili bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

plak 2

Gece Plağı

Çene ekleminde ve baş boyun bölgesinde ağrılar, çeneyi açıp kapatırken ses gelmesi, ağız açıklığında kısıtlılık, çiğneme-esneme gibi hareketler sırasında zorlanma ve ağrı, diş yüzeylerinde aşınma, çenenin kayarak açılması ve kitlenmesi çene eklem rahatsızlıklarının başlıca belirtileri arasında yer almaktadır.

Detaylı Bilgi »

cocuk ortodonti 2

Çocuk Tedavisi

Çocuk ortodonti tedavisi çocukların diş ve çene yapılarındaki problemlerin teşhis ve tedavisini sağlar.

Detaylı Bilgi »

gingivektomi2

Gingivektomi

Diş etlerinin, cerrahi olarak uzaklaştırılması işlemine gingivektomi denir.

Detaylı Bilgi »

Ağız Kokusu Giderme

Ağız kokusu bir hastalık olmakla birlikte kişiyi rahatsız ederek kaygı durumunu arttıran kimi zaman utanç veren bir durumdur.

Detaylı Bilgi »

Ağız ve çene cerrahisi, Protez, Endodonti, Pedodonti, Ortodonti, Oral Diagnoz ve Radyoloji, Periodontoloji, Protetik diş tedavisi, Estetik diş tedavisi gibi tüm tedavi bölümleri diş merkezimizde bulunmakta olup bunlar ile ilgili tüm tedaviler gerçekleşmektedir. Avrupa menşeili implant ve tedavi ürünleriyle tedavilerini gerçekleştiren İnci Diş Pendik şubemiz bu sebeple tedavilerinde yüksek başarılar elde etmiş ve etmeye devam etmektedir. Alanının en iyi hizmet veren uzman diş doktorları ile çalışan İnci Diş Pendik şubemiz bulunduğu konum ile Anadolu yakasının en yakın diş hastanesi olarak adlandırılan diş merkezi haline gelmiştir. Açılalı kısa süre olmasına rağmen verdiği hizmet ile hemen adı duyulmuş günlük hasta giriş sayısını artırmıştır.

Yerli ve yabancı hastalara en iyi hizmeti sunmak için yola çıkan İnci Diş Pendik şubemiz içeriye giren her hastaya aynı özveri ile yaklaşıp yenilikçi bir çalışma planı sunmaktadır. Bilimsel gelişmeleri ve son teknolojileri yakından takip eden diş kliniğimiz en kısa sürede en kaliteli hizmeti hastalarına vermektedir. İnci Diş hastanesi randevu sistemi konusuna çok önem vermektedir kurumumuzda bulunan çağrı merkezi sayesinde en hızlı şekilde diş hekimi randevusu vererek kalitesini burada da ortaya koymuştur.

İnci Diş Pendik şubemiz çağrı merkezinde bulunan hasta danışmanları sayesinde tedaviler ile ilgili bilgi almak isteyen tüm hastalarına eksiksiz ve doğru bilgileri sunmaktadır, bu durum İnci Diş Pendik şubemizi diğer kliniklerinden ayıran ağız ve diş sağlığı hastanesi olmasını sağlamıştır. Takım çalışmasına fazlası ile önem veren Pendik şubemiz disiplinli bir çalışma ortamı ile düzen oluşturmaktadır.

Hasta ve hekimin birlikte çalışma durumuna çok önem veren diş hastanemiz aynı zamanda hastanın konforuna, sağlıklı ve doğal gülümseme ile ayrılmasına ayrıca çok dikkat etmektedir. Kendi bünyesine ait olan laboratuvarı ile diş hekimlerimiz ve uzman teknisyenlerimiz koordineli bir şekilde çalışıp en hızlı ve en iyi hizmeti vermektedir. Yapılan tüm tedaviler de yüzde yüz başarı hedeflenmekte ve gelen her hasta için tedavi yöntemi bulunmaktadır.

Aynı zamanda sağlık turizmi ile ilgili çalışmalar yapan diş merkezimiz dünyanın birçok yerinden yabancı hasta ağırlamaktadır. Adını birçok ülkeye duyurmayı hedefleyen Pendik şubemiz çok yönlü çalışmalar yaparak farklı ülkelerden diş kliğimiz için gelen hastalara transfer ve konaklama için destek de vermektedir. Bu çalışmaları diş hastanemizi donanımlı hale getirerek en çok tercih edilen Ağız ve diş sağlığı merkezi yapmaktadır.

İnci Diş Pendik ailesi olarak hasta hakları ve memnuniyet ilkesini ön planda tutup, akademik tecrübeli uzman kadromuz, deneyimli hasta danışmanlarımız, kendimize ait laboratuvarımız, uyguladığımız tedaviler, tüm tedavileri hızlı ve kaliteli uygulamamız, yüksek kalite ve modern tedavi ekipmanları ile koordineli ve disiplinli çalışarak günden güne büyüyen bir Ağız ve Diş hastanesi haline gelmiş bulunmaktayız. Dünden bugüne 7’den 70’e kişiye özel çalışmalarımız ve hasta odaklı, hasta haklarına önem vererek ilerlediğimiz bu yolda daima en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

    whatsapp logo
    X

    İnci Diş
    Çevrimiçi

    Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇