Zeytinburnu

İnci Diş Zeytinburnu Diş Kliniği


İnci Diş Logo - İnci Diş
İnci Diş Logo - İnci Diş

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 10:00 – 19:00
Pazar: Kapalı

İnci Diş Zeytinburnu şubesi, İnci markasının üçüncü şubesi olarak 2016 yılında Zeytinburnu’nda merkezi bir konumda hizmete başlamıştır. 110 m2’lik çalışma alanı, modern tıp ekipmanları ile donatılmış 2 tedavi ünitesi, alanında uzman diş hekimleri ve işini profesyonellikle yapan asistanları ile haftanın 6 günü hizmete açıktır. Diğer şubelere istinaden küçük bir şube olmasına rağmen, içerisinde tüm diş tedavilerini uzmanlıkla gerçekleştirebilecek altyapıya sahiptir.

Tıpkı diğer İnci Diş Poliklinikleri gibi, Zeytinburnu İnci Ağız ve Diş Kliniği de teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, sağlık sektöründeki son teknoloji aletlerle ve alanında uzman diş doktoru kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Zeytinburnu’nun merkezinde yer alan diş hastanesine ulaşım oldukça kolaydır. Gerek merkezi konum, gerekse başarısını kanıtlamış bir marka olması sebebiyle, kısa zamanda yoğun ilgi görmüş ve günümüzde de aynı oranda ilgi görmeye devam etmektedir.

İnci Diş’in Zeytinburnu bölgesinde bulunan diş hastanesinde, tüm diş sorunlarına çözüm bulunmaktadır. Tedavi esnasında kullanılan tüm malzemeler ve materyaller yüksek kaliteli ve Avrupa menşeilidir. İnci Diş’in başarısının altında yatan en büyük unsur, kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet ilkesi ile hareket etmesidir.

Zeytinburnu İnci Diş Sağlığı Hastanesi’nde bulunan tedavi branşları;

Zeytinburnu İnci Diş Polikliniği’nin tecrübeli diş hekimi kadrosu ve güler yüzlü, çalışkan, dinamik ekibi, gelen tüm hastalara aynı özveriyle yaklaşmakta ve tüm eforunu hasta sağlığı ve memnuniyeti için harcamaktadır. İnci Diş’in tüm şubelerinde görev yapan diş doktorları, akademik ve alanındaki başarıları sayesinde, tüm hastaları sağlıklı bir gülümseme ile uğurlamayı hedeflemektedir.
İnci Diş Poliklinikleri Uluslararası bir marka haline gelmeyi amaçlayarak, bu alanda yenilikçi çalışmalara imza atmaktadır. Daima gelişen teknolojiyi takip ederek, diş sağlığı sektöründeki yeniliklere öncelik tanıyarak çalışmaktadır. İlk şubesini 2013 yılında Başakşehir’de hizmete açmış, hemen akabinde ikinci şube olan Kağıthane’ye bağlı olan 4 Levent şubesi, merkezi konumda yerini almıştır. Çok geçmeden 2016 yılında da Zeytinburnu şubesi hizmete açılmış ve açıldığı günden itibaren hız kesmeden çalışmalarına devam etmiştir.

Yaptığı çalışmalar ve sunduğu hizmetler nihayetinde çok kısa bir zamanda ismini kanıtlamış ve ilgileri üzerine toplamayı başarmıştır. Günümüzde İstanbul’un en iyi diş hastanesi haline gelmiştir. Hatta başarısı İstanbul ile sınırlı kalmamış, tüm Türkiye’de ve yurtdışında bilinen ve arzu edilen bir marka haline gelmiştir. Gerek estetik gerekse sağlıklı bir gülümseme hizmeti verebilmek için var gücüyle çalışan İnci Diş ailesi, bu disiplin ve istikrar ile çalışmalarına devam edecektir.

İnci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanlarının hastalarına sunduğu değerler;

 • Hastalarına değer verip her hastaya aynı özveri ile yaklaşmak
 • Hastalara ev konforu sağlamak ve olabildiğince güven vermek
 • İş sorumluluklarını tam anlamıyla yerine getirmek ve hasta memnuniyeti ilkeleri ile hareket etmek
 • Güler yüzlü ve samimi yaklaşmak
 • Görev bilinci ile hareket etmek
 • Sürekli kendini iş alanında geliştirmek ve eğitimlere aktif katılım sağlamak

Bunlar gibi birçok değere sahip olan İnci Diş Merkezi çalışanları, profesyonel bir ekip olma yolunda ilerlemektedir. Zeytinburnu İnci Diş Hastanesinde de bu bilinçle hareket eden personeller ve uzman hekim kadrosu bulunur. Tüm bunlarla beraber yurtdışı hastalarına da kusursuz hizmet verebilmek için sağlık turizmi alanında kendini geliştirmiş ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen hastaları, en kaliteli şekilde bünyesinde ağırlamıştır.
İnci Diş ailesi her zaman daha ilerisini hedeflemekte ve bu amaç uğruna özveri ile çalışmaya devam etmektedir.

  Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

  Ad Soyad

  Cep Telefonu

  Mesajınız

  whatsapp logo
  X

  İnci Diş
  Çevrimiçi

  Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇