İletişim

Bizimle İletişime Geçin

Bize danışmak, sormak veya hatalarımızı bildirmek istediğiniz her konu için formu doldurarak bize gönderin. Formunuz bize ulaştıktan sonra en kısa süre içinde size geri dönüş yapacağız.

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

09:00 – 21:00

İnci Diş Bahçeşehir bölgesinin merkezi konumunda, 240 m2’li modern çalışma ortamı, 3 uzman diş hekimi ve 3 asistanı ile yerli ve yabancı hastalara hizmet vermektedir. Farklı branşlar için tasarlanmış 4 ünitesi, modern tıp ekipmanları ve yüksek kalite tedavi ekipmanlarıyla bölgenin en yoğun talep alan diş kliniğidir.

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

09:00 – 21:00

İnci Diş Başakşehir 9 tedavi ünitesi, 1 genel anestezi bölümü ve 600 m2’lik modern çalışma alanıyla Başakşehir’in ve İstanbul’un en önemli diş tedavi merkezlerindendir. Alanında uzman 10 diş hekimi ve 8 asistan ile modern tedavi yöntemlerini ve Avrupa menşeili tedavi ürünleri kullanarak yerli ve yabancı hastaların tüm ağız ve diş sağlığı sorunlarını tedavi edebilme yetisine sahip İnci Diş Başakşehir haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

09:00 – 21:00

İnci Diş Levent 13 ünitesi, 1 ameliyathanesi, alanında uzman 15 diş hekimi ve 18 asistanı, 550 m2’lik modern çalışma alanıyla 4. Levent – Maslak – Atatürk Oto Sanayii bölgesinin en önemli diş kliniğidir. Modern üniteleri, uzman hekimleri, kullanılan yüksek kalite Alman implant ve tedavi ürünleriyle İstanbul’un en gözde tedavi merkezlerinin başında gösterilen İnci Diş Levent yerli ve yabancı hastaların yeni ve etkili tedavi yöntemleriyle tüm diş sorunlarını tedavi edebilmektedir.

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

09:00 – 21:00

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

09:00 – 21:00

İnci Diş Zeytinburnu, merkezi konumda bulunan kliniğiyle bölgesinin yoğun taleplerini karşılayacak alt yapıya sahiptir. 110 m2’lik modern çalışma alanı, modern tıp ekipmanlarıyla donatılmış 2 ünitesi, alanında uzman diş hekimleri ve asistanlarıyla haftanın 6 günü hizmet vermektedir.