Göktürk

İnci Diş Göktürk Diş Kliniği


Inci-Dis-Gokturk-4
Inci-Dis-Gokturk-3
Inci-Dis-Gokturk-2
Inci-Dis-Gokturk-5
Inci-Dis-Gokturk-1
Inci-Dis-Gokturk-4 Inci-Dis-Gokturk-3 Inci-Dis-Gokturk-2 Inci-Dis-Gokturk-5 Inci-Dis-Gokturk-1

İnci Diş Göktürk şubemiz 2022 yılında hizmet vermeye başlayan altıncı şubemizdir. Kemercorner Sitesinde bulunan 4 ünite ve 210 m2 çalışma alanıyla Göktürk bölgesinin en önemli diş kliniği. Modern mimarisi, yüksek kalite ekipmanları ve uzman hekim kadrosuyla, en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmayı hedeflerimiz arasındadır. Her geçen gün hızla gelişen dünyaya ayak uydurmanın önemini bilen bir kurum olarak hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmekteyiz. Yerli ve yabancı hastalarımıza haftanın 6 günü Göktürk Merkezde titizlikle hizmet vermektedir.


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

Pazar: Kapalı


Göktürk Klinik Tedaviler


Dijital Gülüş Tasarımı

Kişinin mevcut ağız ve diş durumunun, ağız içi dijital tarama ve 3 boyutlu görüntüleme uygulamalarıyla değerlendirilerek kişiye özel gülüş tasarlamasıdır. Ağız içi dijital tarama..

Detaylı Bilgi »

implant - İnci Diş

Diş implantları

Bilimsel verilere göre insanların büyük çoğunluğu kaza, diş eti hastalığı, başarısız kanal tedavisi veya aşırı diş çürüğü sebebiyle en az 1 adet kalıcı dişini kaybetmektedir.

DETAYLI BİLGİ »

Kozmetik - İnci Diş

Kozmetik Diş Hekimliği

İnsan bedeninde baş ve yüz bölgesi, güzelliği, imajı, duygu ve düşünceleri ifade etmesi bakımından çok önemli rol oynar. Dişlerimiz; kemikler, çeneler ve ilgili tüm yumuşak doku..

Detaylı Bilgi »

zirkonyum - İnci Diş

Zirkonyum Diş Tedavisi

Zirkoryum, beyaz renkli, ışığı geçiren alttan yansıma yapmayan bir alaşımdır. Zirkonyom üzerine porselen işlenebilmesinden dolayı da avantaj sağlayan güçlü bir karışımdır.

Detaylı Bilgi »

protez - inci diş

Protez

Canlıların eksik ya da zarar görmüş uzuvlarının işlevini görmesi için kullanılan apareylerin geneline protez adı verilir. Kaplama, köprü ya da takma diş olarak bilinen diş protezleri de;

Detaylı Bilgi »

diş beyazlatma - inci diş

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, çeşitli nedenlerle dişlerin yüzeylerinde oluşmuş renkleşmelerin, özel beyazlatma jelleriyle giderildiği kozmetik bir işlemdir. Beyazlatma, kullanılan sisteme göre..

Detaylı Bilgi »

Şeffaf Plak İnvisalign

Ortodontik tedavi dişin ve ağızın yapısal sorunlarının tedavisinde önemli bir role sahiptir. Özellikle diş teli uygulamalarıyla birlikte geçmiş yıllara göre tedavide alınan yol..

Detaylı Bilgi »

diş cerrahi - inci diş

Diş Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi diş hekimliğinin uzmanlık dallarından birisidir. Ağız, diş ve çene bölgesinde oluşabilecek hastalıkların, yaralanmaların ve deformitelerin…

Detaylı Bilgi »

ortodonti

Ortodonti

Diş teli tedavisi olarak da adlandırılan Ortodonti çapraşık dişlerin diş, çene ve yüzdeki uyumsuzluklarının giderilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

endodonti 1

Endodonti

Endodonti, kök kanalı kaynaklı enfeksiyonlarla ilgilenen bir bilim dalıdır. Pulpanın, kendini tamir edemeyecek şekilde hasar gördüğü durumlarda uygulanan tedaviye kanal tedavisi denir.

Detaylı Bilgi »

pedodonti2

Pedodonti

Pedodonti, çocukların diş ve ağız sağlığını inceleyen, çocuk diş hastanesi ya da kliniğinde bu alanda uzmanlaşmış bir diş hekimliği dalıdır.

Detaylı Bilgi »

dis eti 1

Diş Eti Tedavisi

Diş eti sağlığı, genel ağız sağlığı üzerinde kritik bir etkiye sahiptir. Çeşitli diş eti problemleri, uygun tedavi yöntemleri kullanılarak etkili bir şekilde ele alınabilir.

Detaylı Bilgi »

Genel Anestezi

Diş tedavileri genellikle lokal anestezi ile yapılırken, bazı durumlarda genel anestezi tercih edilebilir. Genel anestezi ile diş tedavisi bu alternatiflerden biridir.

Detaylı Bilgi »

flour tedavisi copy

Flour Tedavisi

Flour diş yapısında koruyuculuk oluşturarak, diş çürüklerine karşı direnç arttıran doğal bir elementtir. Flour elementi diş minesi oluşumunu hızlandırarak dişleri güçlendirir.

Detaylı Bilgi »

oral diagnoz

Diagnoz ve Radyoloji

Ağız ve diş sağlığı, sadece estetik bir konu olmanın ötesinde genel vücut sağlığını etkileyen bir faktördür.

Detaylı Bilgi »

sinus 3

Sinüs Lifting

Sinüs lifting tedavisi, burun estetiği ve implant uygulamalarında sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Bu cerrahi müdahale, maksiller sinüs bölgesinde yapılarak, çene kemiği üzerindeki sinüs boşluğunu genişleterek implant uygulamalarının etkinliğini arttırır.

Detaylı Bilgi »

inlay onlay - İnci Diş

Inley-Onley Tedavisi

Diş sağlığı, sadece ağız içi rahatsızlıkları değil, genel sağlığımızı da etkileyen kilit bir unsurdur. Diş problemlerinin tedavisi ve korunması, hem estetik hem de fonksiyonel açıdan önemli bir role sahiptir.

Detaylı Bilgi »

lamine - inci Diş

Lamine

Diş estetiği, sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmanın önemli bir parçasıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte, lamine diş tedavisi, diş estetiğinde çığır açan bir yenilik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

tomografi 3

Tomografi

Diş sağlığı, genel sağlığımız için önemli bir faktördür. Diş problemlerini doğru ve hızlı bir şekilde teşhis etmek, tedavinin başarısını artırır. Bu bağlamda, diş tomografisi önemli bir tanısal araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

beyazlatma 2

Home Bleaching

Diş sağlığı ve görünümü, genel sağlık ve özgüven için kritik bir rol oynamaktadır. Evde diş beyazlatma, estetik bir gülüş elde etmek isteyen birçok kişi tarafından tercih edilen popüler bir yöntemdir.

Detaylı Bilgi »

dis tasi 2

Küretaj

Diş küretajı, diş etlerindeki iltihapları temizleme ve diş taşı birikimini ortadan kaldırma konusunda etkili bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

plak 2

Gece Plağı

Çene ekleminde ve baş boyun bölgesinde ağrılar, çeneyi açıp kapatırken ses gelmesi, ağız açıklığında kısıtlılık, çiğneme-esneme gibi hareketler sırasında zorlanma ve ağrı, diş yüzeylerinde aşınma, çenenin kayarak açılması ve kitlenmesi çene eklem rahatsızlıklarının başlıca belirtileri arasında yer almaktadır.

Detaylı Bilgi »

cocuk ortodonti 2

Çocuk Tedavisi

Çocuk ortodonti tedavisi çocukların diş ve çene yapılarındaki problemlerin teşhis ve tedavisini sağlar.

Detaylı Bilgi »

gingivektomi2

Gingivektomi

Diş etlerinin, cerrahi olarak uzaklaştırılması işlemine gingivektomi denir.

Detaylı Bilgi »

Ağız Kokusu Giderme

Ağız kokusu bir hastalık olmakla birlikte kişiyi rahatsız ederek kaygı durumunu arttıran kimi zaman utanç veren bir durumdur.

Detaylı Bilgi »

İnci diş hastanesi Göktürk şubemizi modern teknoloji ile donatılmış, deneyimli ve uzman kadrosuyla hastaların ağız ve diş sağlığı konusunda kapsamlı bir hizmet sunan diş merkezidir. Aynı zamanda kişiye özel hizmet ve hasta memnuniyetine oldukça önem veren bir diş sağlığı polikliniğidir.

Ağız içerisinde ki tüm işlemleri yapacak geniş yelpazede tedavi seçenekleri ve bölümlere sahip kadromuz mevcuttur.

Her hasta için uzman diş hekimleri kişiye özel planlamalar yapmakta olup en doğru endikasyonları belirlemektedir. İnci Diş Göktürk şubemiz tedavilerde en son teknolojiyle donatılmış ortamlarda güvenilir ve etkili çözümler belirlemektedir. Hijyenik ve rahat ortamda hastalarına konforlu bir tedavi süreci sunmak isteyen diş hastanemiz bölgesinin en iyi ağız ve diş sağlığı merkezi olmayı hedeflemektedir.

Hasta odaklı yaklaşımı ile öne çıkan İnci Diş Göktürk şubemiz alanında benzersiz hizmet sunmak isteyen modern bir diş merkezi olmayı hedeflemiş ve bunun için çalışmalarını başlatmıştır. Bu durum tedavi sürecini daha sıkıntısız ve eğlenceli geçmesini sağlamaktadır. En kısa sürede en etkili tedaviyi uygulayan İnci Diş Göktürk şubemiz işlemleri hastaların sıkılmayacağı şekilde etkili ve hızlı tamamlamaktadır.

Her konuda en donanımlı şekilde çalışmalarını sürdüren İnci Diş Göktürk şubemiz, yabancı hastalarımıza verdiği hizmetle de göz önünde bulunmaktadır. Yurt dışından gelen hastaların transfer ve konaklama gibi ihtiyaçları için yardımcı olmakta ve tedavi süreçleri boyunca bunun için destek vermektedir. Adını bütün ülkelerde duyurmak için çaba sarf eden bir diş polikliniği olan Göktürk şubemiz ekip çalışmasına da oldukça önem verip bu sayede daha seri ve kaliteli hizmet vermektedir.

Avrupa menşeili implant ve tedavi ürünleriyle İstanbul’un en gözde semtlerinden birinde hizmete açtığımız Göktürk şubemiz hizmet kalitesini kullandığı tedavi ürünleri ile de göstermiştir. Ağız ve diş sağlığının yanı sıra, hastaların sağlıklı bir gülüşe kavuşmaları için estetik kaygıları da dikkate alınmaktadır. Estetik diş hekimliği alanında da uzmanlaşmış diş hekimleri ve kaliteli malzeme kullanımı ile hastaların sağlıklı gülüş ile memnun ayrılmasını sağlamaktadır. Ayrıca Diş sağlığı polikliniğimiz, diş sağlığının sadece tedavi ile sınırlı olmadığını benimseyerek hastalarına önleyici tedavi yöntemleri ile ilgili de bilgilendirmeler yapmaktadır. Bu durum hastalar ile iletişimi de oldukça sağlıklı hale getirmekte ve hastalara güven vermektedir. Hastaların tedavi süreçlerinde de sürekli iletişim halinde olmaları hastaların güvenini kazanmaya ve tedavi süreçlerinin iyi geçmesine neden olmakta ve tercih edilen bir diş hastanesi olmalarını sağlamıştır.

İnci Ağız ve Diş Sağlığı Göktürk merkezimizin asıl amacı hasta iletişimi ve memnuniyeti üzerine odaklanarak, her hastanın istisnasız kendisini rahat hissedebileceği, konforlu, hijyenik, güvenilir, ve samimi bir ortam sunarak en iyi tedaviyi olmalarını sağlamaktır.

    whatsapp logo
    X

    İnci Diş
    Çevrimiçi

    Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇