Levent

İnci Diş Levent Diş Kliniği


levent diş sağlığı merkezi
incidiş diş sağlığı merkezi
levent diş tedavi merkezi
levent incidiş diş sağlığı merkezi
levent ağız ve diş sağlığı merkezi
levent diş sağlığı merkezi incidiş diş sağlığı merkezi levent diş tedavi merkezi levent incidiş diş sağlığı merkezi levent ağız ve diş sağlığı merkezi

İnci Diş Levent Ağız ve Diş sağlığı hastanesi İnci markasının 2. Şubesi olarak 2014 yılında Leventin merkezinde hizmete açılmıştır. Modern ve konforlu dizaynı, 13 tedavi ünitesi, 1 ameliyathanesi ve alanında uzman diş hekimleri ile 550 m2’lik modern çalışma alanıyla Kağıthane – 4. Levent – Maslak – Atatürk Oto Sanayii bölgesinin en önemli diş kliniklerinden birisidir. Bulunduğu konum dolayısıyla hastaların en yakın diş hastanesi olarak adlandırdığı İnci Diş Levent, bünyesinde bulundurduğu çağrı merkezi sayesinde hızlı randevu sistemi ile gerçekçi ve net bilgiler verip hastalara ücretsiz ön muayene olma gibi bir imkân sağlamıştır. Modern üniteleri, uzman diş doktorları, deneyimli asistanları ile kullanılan yüksek kalite, Avrupa menşeili implant ve tedavi ürünleriyle İstanbul’un en gözde ağız ve diş sağlığı merkezlerinin başında gösterilen İnci Diş Levent yerli ve yabancı hastaların yeni ve etkili tedavi yöntemleriyle tüm diş sorunlarını tedavi edebilen bir diş merkezidir.


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 21:00

Pazar: 10:00 - 18:00


Levent Klinik Tedaviler


Dijital Gülüş Tasarımı

Kişinin mevcut ağız ve diş durumunun, ağız içi dijital tarama ve 3 boyutlu görüntüleme uygulamalarıyla değerlendirilerek kişiye özel gülüş tasarlamasıdır. Ağız içi dijital tarama..

Detaylı Bilgi »

implant - İnci Diş

Diş implantları

Bilimsel verilere göre insanların büyük çoğunluğu kaza, diş eti hastalığı, başarısız kanal tedavisi veya aşırı diş çürüğü sebebiyle en az 1 adet kalıcı dişini kaybetmektedir.

DETAYLI BİLGİ »

Kozmetik - İnci Diş

Kozmetik Diş Hekimliği

İnsan bedeninde baş ve yüz bölgesi, güzelliği, imajı, duygu ve düşünceleri ifade etmesi bakımından çok önemli rol oynar. Dişlerimiz; kemikler, çeneler ve ilgili tüm yumuşak doku..

Detaylı Bilgi »

zirkonyum - İnci Diş

Zirkonyum Diş Tedavisi

Zirkoryum, beyaz renkli, ışığı geçiren alttan yansıma yapmayan bir alaşımdır. Zirkonyom üzerine porselen işlenebilmesinden dolayı da avantaj sağlayan güçlü bir karışımdır.

Detaylı Bilgi »

protez - inci diş

Protez

Canlıların eksik ya da zarar görmüş uzuvlarının işlevini görmesi için kullanılan apareylerin geneline protez adı verilir. Kaplama, köprü ya da takma diş olarak bilinen diş protezleri de;

Detaylı Bilgi »

diş beyazlatma - inci diş

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, çeşitli nedenlerle dişlerin yüzeylerinde oluşmuş renkleşmelerin, özel beyazlatma jelleriyle giderildiği kozmetik bir işlemdir. Beyazlatma, kullanılan sisteme göre..

Detaylı Bilgi »

Şeffaf Plak İnvisalign

Ortodontik tedavi dişin ve ağızın yapısal sorunlarının tedavisinde önemli bir role sahiptir. Özellikle diş teli uygulamalarıyla birlikte geçmiş yıllara göre tedavide alınan yol..

Detaylı Bilgi »

diş cerrahi - inci diş

Diş Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi diş hekimliğinin uzmanlık dallarından birisidir. Ağız, diş ve çene bölgesinde oluşabilecek hastalıkların, yaralanmaların ve deformitelerin…

Detaylı Bilgi »

ortodonti

Ortodonti

Diş teli tedavisi olarak da adlandırılan Ortodonti çapraşık dişlerin diş, çene ve yüzdeki uyumsuzluklarının giderilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

endodonti 1

Endodonti

Endodonti, kök kanalı kaynaklı enfeksiyonlarla ilgilenen bir bilim dalıdır. Pulpanın, kendini tamir edemeyecek şekilde hasar gördüğü durumlarda uygulanan tedaviye kanal tedavisi denir.

Detaylı Bilgi »

pedodonti2

Pedodonti

Pedodonti, çocukların diş ve ağız sağlığını inceleyen, çocuk diş hastanesi ya da kliniğinde bu alanda uzmanlaşmış bir diş hekimliği dalıdır.

Detaylı Bilgi »

dis eti 1

Diş Eti Tedavisi

Diş eti sağlığı, genel ağız sağlığı üzerinde kritik bir etkiye sahiptir. Çeşitli diş eti problemleri, uygun tedavi yöntemleri kullanılarak etkili bir şekilde ele alınabilir.

Detaylı Bilgi »

Genel Anestezi

Diş tedavileri genellikle lokal anestezi ile yapılırken, bazı durumlarda genel anestezi tercih edilebilir. Genel anestezi ile diş tedavisi bu alternatiflerden biridir.

Detaylı Bilgi »

flour tedavisi copy

Flour Tedavisi

Flour diş yapısında koruyuculuk oluşturarak, diş çürüklerine karşı direnç arttıran doğal bir elementtir. Flour elementi diş minesi oluşumunu hızlandırarak dişleri güçlendirir.

Detaylı Bilgi »

oral diagnoz

Diagnoz ve Radyoloji

Ağız ve diş sağlığı, sadece estetik bir konu olmanın ötesinde genel vücut sağlığını etkileyen bir faktördür.

Detaylı Bilgi »

sinus 3

Sinüs Lifting

Sinüs lifting tedavisi, burun estetiği ve implant uygulamalarında sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Bu cerrahi müdahale, maksiller sinüs bölgesinde yapılarak, çene kemiği üzerindeki sinüs boşluğunu genişleterek implant uygulamalarının etkinliğini arttırır.

Detaylı Bilgi »

inlay onlay - İnci Diş

Inley-Onley Tedavisi

Diş sağlığı, sadece ağız içi rahatsızlıkları değil, genel sağlığımızı da etkileyen kilit bir unsurdur. Diş problemlerinin tedavisi ve korunması, hem estetik hem de fonksiyonel açıdan önemli bir role sahiptir.

Detaylı Bilgi »

lamine - inci Diş

Lamine

Diş estetiği, sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmanın önemli bir parçasıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte, lamine diş tedavisi, diş estetiğinde çığır açan bir yenilik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

tomografi 3

Tomografi

Diş sağlığı, genel sağlığımız için önemli bir faktördür. Diş problemlerini doğru ve hızlı bir şekilde teşhis etmek, tedavinin başarısını artırır. Bu bağlamda, diş tomografisi önemli bir tanısal araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

beyazlatma 2

Home Bleaching

Diş sağlığı ve görünümü, genel sağlık ve özgüven için kritik bir rol oynamaktadır. Evde diş beyazlatma, estetik bir gülüş elde etmek isteyen birçok kişi tarafından tercih edilen popüler bir yöntemdir.

Detaylı Bilgi »

dis tasi 2

Küretaj

Diş küretajı, diş etlerindeki iltihapları temizleme ve diş taşı birikimini ortadan kaldırma konusunda etkili bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

plak 2

Gece Plağı

Çene ekleminde ve baş boyun bölgesinde ağrılar, çeneyi açıp kapatırken ses gelmesi, ağız açıklığında kısıtlılık, çiğneme-esneme gibi hareketler sırasında zorlanma ve ağrı, diş yüzeylerinde aşınma, çenenin kayarak açılması ve kitlenmesi çene eklem rahatsızlıklarının başlıca belirtileri arasında yer almaktadır.

Detaylı Bilgi »

cocuk ortodonti 2

Çocuk Tedavisi

Çocuk ortodonti tedavisi çocukların diş ve çene yapılarındaki problemlerin teşhis ve tedavisini sağlar.

Detaylı Bilgi »

gingivektomi2

Gingivektomi

Diş etlerinin, cerrahi olarak uzaklaştırılması işlemine gingivektomi denir.

Detaylı Bilgi »

Ağız Kokusu Giderme

Ağız kokusu bir hastalık olmakla birlikte kişiyi rahatsız ederek kaygı durumunu arttıran kimi zaman utanç veren bir durumdur.

Detaylı Bilgi »

Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ilk açıldığı dönemlerde günlük ortalama 70 hasta bakarken, günümüzde bu sayıyı 3 katına çıkararak günlük ortalama 200’e yakın hasta bakmaya başlamıştır. Bunun sebebi daima kaliteli hizmet prosedürlerini eksiksiz uygulaması ve tamamen hasta odaklı profesyonel bir ekiple çalışmasıdır. Hastalarına ücretsiz muayene imkanı sunan İnci Diş Hastanesi, aynı zamanda hastaların deneyimli ve alanında uzman hekimler tarafından detaylı planlama yapılmasına olanak sağlamıştır. Bu sayede en doğru endikasyonları hastalara vererek bölgenin tercih edilen diş merkezi olmuştur.

İnci Diş Polikliniği, sektöre 28 personelle başlamış ve gün geçtikçe büyüyüp gelişerek çalışan sayısını 41’e yükseltmiştir. Operasyonlarda kaliteli malzeme kullanımı, yeni nesil cihazlar, uzman hekimler ve modern çalışma alanlarıyla farklı branşlar için tasarlanmış 13 ünitesi, son teknoloji tıp ekipmanları ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Hafta içleri ve cumartesi günleri sabah 09.00 itibariyle hizmet vermeye başlamakta olup, akşam 21.00 itibariyle kapanış yapmaktadır. Pazar günleri acil servis olarak 10.00-18.00 arası çalışmaktadır.

Alanının en başarılı hekimleri ile çalışan İnci diş Levent, tüm tedavi bölümlerine sahiptir. Oral Diagnoz ve Radyoloji, Genel Anestezi, Endodonti, Ortodonti, Pedodonti, Periodontoloji, İmplant Cerrahisi, Ağız, Diş ve Çene cerrahisi, Zirkonyum Kaplama, Hollywood Smile, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı, Protez ve Restoratif ve bunun gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra İnci Diş, uzmanlaşmış diş doktorları ve kendisine ait laboratuvara sahip olduğu için tedavi sürecini hızlı bir şekilde tamamlamaktadır.

Farklı ülkelerden gelip İnci Diş’i tercih eden yüzlerce yabancı hastayı bünyesinde ağırlayan, tedavisini profesyonel ve eksiksiz bir şekilde tamamlayıp, ülkesine memnuniyetle dönmesini sağlayan İnci Diş, uluslararası başarılara da imza attığını kanıtlamıştır. Diş hekimliğine farklı ve yeni bir bakış açısı kazandırmayı ve uluslararası alanda ülkesini en iyi şekilde temsil etmeyi başarmıştır. Sağlık turizminde öncü kliniklerden biri haline gelen Levent İnci Diş Hastanesi, adını yabancı ülkelere tanıtmayı hedefleyip bu alanda özveri ile çalışmaya devam etmektedir.

Her konuda yüksek başarı elde etmiş olan İnci Diş Levent, en zor vakalarda bile en iyi sonuçları elde etmiştir. Hastaların her zaman önce sağlığını göz önünde bulundurarak hareket edilmiş ve içeriye giren her kişi için özel ilgi ile muayene ve tedavi yapılmıştır. Hasta memnuniyet anlayışını benimseyen İnci Diş Levent her zaman kurallarını bozmadan her yıl daha başarılı olarak ilerlemeye devam etmektedir. Haftanın her günü oldukça yoğun olan İnci Diş Levent kliniği bulunduğu bölgenin gözdesi olarak kalmayı hedeflemiştir.

    whatsapp logo
    X

    İnci Diş
    Çevrimiçi

    Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇