Göktürk

İnci Diş Göktürk Diş Kliniği


Inci-Dis-Gokturk-4
Inci-Dis-Gokturk-3
Inci-Dis-Gokturk-2
Inci-Dis-Gokturk-5
Inci-Dis-Gokturk-1
Inci-Dis-Gokturk-4 Inci-Dis-Gokturk-3 Inci-Dis-Gokturk-2 Inci-Dis-Gokturk-5 Inci-Dis-Gokturk-1

Adres

Telefon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 09:00-18:00
Pazar: Kapalı

İnci Diş Göktürk şubemiz 2022 yılında hizmet vermeye başlayan altıncı şubemizdir. Kemercorner Sitesinde bulunan 4 ünite ve 210 m2 çalışma alanıyla Göktürk bölgesinin en önemli diş kliniği. Modern mimarisi, yüksek kalite ekipmanları ve uzman hekim kadrosuyla, en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmayı hedeflerimiz arasındadır. Her geçen gün hızla gelişen dünyaya ayak uydurmanın önemini bilen bir kurum olarak hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmekteyiz. Yerli ve yabancı hastalarımıza haftanın 6 günü Göktürk Merkezde titizlikle hizmet vermektedir.

İnci diş hastanesi Göktürk şubemizi modern teknoloji ile donatılmış, deneyimli ve uzman kadrosuyla hastaların ağız ve diş sağlığı konusunda kapsamlı bir hizmet sunan diş merkezidir. Aynı zamanda kişiye özel hizmet ve hasta memnuniyetine oldukça önem veren bir diş sağlığı polikliniğidir.

Ağız içerisinde ki tüm işlemleri yapacak geniş yelpazede tedavi seçenekleri ve bölümlere sahip kadromuz mevcuttur. Yapılan işlemlerden bir kaçı şu şekildedir;

Gibi birçok işlem şubemizde modern tıbbın getirdiği en son teknoloji ile donatılarak yapılmaktadır.

Her hasta için uzman diş hekimleri kişiye özel planlamalar yapmakta olup en doğru endikasyonları belirlemektedir. İnci Diş Göktürk şubemiz tedavilerde en son teknolojiyle donatılmış ortamlarda güvenilir ve etkili çözümler belirlemektedir. Hijyenik ve rahat ortamda hastalarına konforlu bir tedavi süreci sunmak isteyen diş hastanemiz bölgesinin en iyi ağız ve diş sağlığı merkezi olmayı hedeflemektedir.

Hasta odaklı yaklaşımı ile öne çıkan İnci Diş Göktürk şubemiz alanında benzersiz hizmet sunmak isteyen modern bir diş merkezi olmayı hedeflemiş ve bunun için çalışmalarını başlatmıştır. Bu durum tedavi sürecini daha sıkıntısız ve eğlenceli geçmesini sağlamaktadır. En kısa sürede en etkili tedaviyi uygulayan İnci Diş Göktürk şubemiz işlemleri hastaların sıkılmayacağı şekilde etkili ve hızlı tamamlamaktadır.

Her konuda en donanımlı şekilde çalışmalarını sürdüren İnci Diş Göktürk şubemiz, yabancı hastalarımıza verdiği hizmetle de göz önünde bulunmaktadır. Yurt dışından gelen hastaların transfer ve konaklama gibi ihtiyaçları için yardımcı olmakta ve tedavi süreçleri boyunca bunun için destek vermektedir. Adını bütün ülkelerde duyurmak için çaba sarf eden bir diş polikliniği olan Göktürk şubemiz ekip çalışmasına da oldukça önem verip bu sayede daha seri ve kaliteli hizmet vermektedir.

Avrupa menşeili implant ve tedavi ürünleriyle İstanbul’un en gözde semtlerinden birinde hizmete açtığımız Göktürk şubemiz hizmet kalitesini kullandığı tedavi ürünleri ile de göstermiştir. Ağız ve diş sağlığının yanı sıra, hastaların sağlıklı bir gülüşe kavuşmaları için estetik kaygıları da dikkate alınmaktadır. Estetik diş hekimliği alanında da uzmanlaşmış diş hekimleri ve kaliteli malzeme kullanımı ile hastaların sağlıklı gülüş ile memnun ayrılmasını sağlamaktadır. Ayrıca Diş sağlığı polikliniğimiz, diş sağlığının sadece tedavi ile sınırlı olmadığını benimseyerek hastalarına önleyici tedavi yöntemleri ile ilgili de bilgilendirmeler yapmaktadır. Bu durum hastalar ile iletişimi de oldukça sağlıklı hale getirmekte ve hastalara güven vermektedir. Hastaların tedavi süreçlerinde de sürekli iletişim halinde olmaları hastaların güvenini kazanmaya ve tedavi süreçlerinin iyi geçmesine neden olmakta ve tercih edilen bir diş hastanesi olmalarını sağlamıştır.

İnci Ağız ve Diş Sağlığı Göktürk merkezimizin asıl amacı hasta iletişimi ve memnuniyeti üzerine odaklanarak, her hastanın istisnasız kendisini rahat hissedebileceği, konforlu, hijyenik, güvenilir, ve samimi bir ortam sunarak en iyi tedaviyi olmalarını sağlamaktır.

  Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

  Ad Soyad

  Cep Telefonu

  Mesajınız

  whatsapp logo
  X

  İnci Diş
  Çevrimiçi

  Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇