fbpx
Bahçeşehir

İnci Diş Bahçeşehir Diş Kliniği


Bahçeşehir Diş Kliniği
Bahçeşehir İncidiş Diş Tedavi merkezi
Bahçeşehir Diş Tedavi Merkezi
Bahçeşehir İncidiş Diş Kliniği
Bahçeşehir İncidiş Kliniği
Bahçeşehir Diş Kliniği Bahçeşehir İncidiş Diş Tedavi merkezi Bahçeşehir Diş Tedavi Merkezi Bahçeşehir İncidiş Diş Kliniği Bahçeşehir İncidiş Kliniği

İnci Diş Bahçeşehir 2018 yılında hizmet vermeye başlamış ve bulunduğu bölgenin merkezi konumunda yer almaktadır. 240 m2’lik modern çalışma ortamı ile yerli ve yabancı hastalara hizmet vermektedir. Farklı branşlar için tasarlanmış 4 ünitesi, modern tıp aletleri ve yüksek kalite tedavi ekipmanlarıyla bölgenin en yoğun talep alan diş kliniğidir. Koşulsuz hasta memnuniyetine önem veren Bahçeşehir İnci Diş hastanemiz’ de ücretsiz muayene, kişisel konsültasyon, en doğru planlama ve analiz ve bir çok tedavi seçenekleri bulunmaktadır.


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı


Bahçeşehir Klinik Tedaviler


Dijital Gülüş Tasarımı

Kişinin mevcut ağız ve diş durumunun, ağız içi dijital tarama ve 3 boyutlu görüntüleme uygulamalarıyla değerlendirilerek kişiye özel gülüş tasarlamasıdır. Ağız içi dijital tarama..

Detaylı Bilgi »

implant - İnci Diş

Diş implantları

Bilimsel verilere göre insanların büyük çoğunluğu kaza, diş eti hastalığı, başarısız kanal tedavisi veya aşırı diş çürüğü sebebiyle en az 1 adet kalıcı dişini kaybetmektedir.

DETAYLI BİLGİ »

Kozmetik - İnci Diş

Kozmetik Diş Hekimliği

İnsan bedeninde baş ve yüz bölgesi, güzelliği, imajı, duygu ve düşünceleri ifade etmesi bakımından çok önemli rol oynar. Dişlerimiz; kemikler, çeneler ve ilgili tüm yumuşak doku..

Detaylı Bilgi »

zirkonyum - İnci Diş

Zirkonyum Diş Tedavisi

Zirkoryum, beyaz renkli, ışığı geçiren alttan yansıma yapmayan bir alaşımdır. Zirkonyom üzerine porselen işlenebilmesinden dolayı da avantaj sağlayan güçlü bir karışımdır.

Detaylı Bilgi »

protez - inci diş

Protez

Canlıların eksik ya da zarar görmüş uzuvlarının işlevini görmesi için kullanılan apareylerin geneline protez adı verilir. Kaplama, köprü ya da takma diş olarak bilinen diş protezleri de;

Detaylı Bilgi »

diş beyazlatma - inci diş

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, çeşitli nedenlerle dişlerin yüzeylerinde oluşmuş renkleşmelerin, özel beyazlatma jelleriyle giderildiği kozmetik bir işlemdir. Beyazlatma, kullanılan sisteme göre..

Detaylı Bilgi »

Şeffaf Plak İnvisalign

Ortodontik tedavi dişin ve ağızın yapısal sorunlarının tedavisinde önemli bir role sahiptir. Özellikle diş teli uygulamalarıyla birlikte geçmiş yıllara göre tedavide alınan yol..

Detaylı Bilgi »

diş cerrahi - inci diş

Diş Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi diş hekimliğinin uzmanlık dallarından birisidir. Ağız, diş ve çene bölgesinde oluşabilecek hastalıkların, yaralanmaların ve deformitelerin…

Detaylı Bilgi »

ortodonti

Ortodonti

Diş teli tedavisi olarak da adlandırılan Ortodonti çapraşık dişlerin diş, çene ve yüzdeki uyumsuzluklarının giderilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

endodonti 1

Endodonti

Endodonti, kök kanalı kaynaklı enfeksiyonlarla ilgilenen bir bilim dalıdır. Pulpanın, kendini tamir edemeyecek şekilde hasar gördüğü durumlarda uygulanan tedaviye kanal tedavisi denir.

Detaylı Bilgi »

pedodonti2

Pedodonti

Pedodonti, çocukların diş ve ağız sağlığını inceleyen, çocuk diş hastanesi ya da kliniğinde bu alanda uzmanlaşmış bir diş hekimliği dalıdır.

Detaylı Bilgi »

dis eti 1

Diş Eti Tedavisi

Diş eti sağlığı, genel ağız sağlığı üzerinde kritik bir etkiye sahiptir. Çeşitli diş eti problemleri, uygun tedavi yöntemleri kullanılarak etkili bir şekilde ele alınabilir.

Detaylı Bilgi »

Genel Anestezi

Diş tedavileri genellikle lokal anestezi ile yapılırken, bazı durumlarda genel anestezi tercih edilebilir. Genel anestezi ile diş tedavisi bu alternatiflerden biridir.

Detaylı Bilgi »

flour tedavisi copy

Flour Tedavisi

Flour diş yapısında koruyuculuk oluşturarak, diş çürüklerine karşı direnç arttıran doğal bir elementtir. Flour elementi diş minesi oluşumunu hızlandırarak dişleri güçlendirir.

Detaylı Bilgi »

oral diagnoz

Diagnoz ve Radyoloji

Ağız ve diş sağlığı, sadece estetik bir konu olmanın ötesinde genel vücut sağlığını etkileyen bir faktördür.

Detaylı Bilgi »

sinus 3

Sinüs Lifting

Sinüs lifting tedavisi, burun estetiği ve implant uygulamalarında sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Bu cerrahi müdahale, maksiller sinüs bölgesinde yapılarak, çene kemiği üzerindeki sinüs boşluğunu genişleterek implant uygulamalarının etkinliğini arttırır.

Detaylı Bilgi »

inlay onlay - İnci Diş

Inley-Onley Tedavisi

Diş sağlığı, sadece ağız içi rahatsızlıkları değil, genel sağlığımızı da etkileyen kilit bir unsurdur. Diş problemlerinin tedavisi ve korunması, hem estetik hem de fonksiyonel açıdan önemli bir role sahiptir.

Detaylı Bilgi »

lamine - inci Diş

Lamine

Diş estetiği, sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmanın önemli bir parçasıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte, lamine diş tedavisi, diş estetiğinde çığır açan bir yenilik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

tomografi 3

Tomografi

Diş sağlığı, genel sağlığımız için önemli bir faktördür. Diş problemlerini doğru ve hızlı bir şekilde teşhis etmek, tedavinin başarısını artırır. Bu bağlamda, diş tomografisi önemli bir tanısal araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi »

beyazlatma 2

Home Bleaching

Diş sağlığı ve görünümü, genel sağlık ve özgüven için kritik bir rol oynamaktadır. Evde diş beyazlatma, estetik bir gülüş elde etmek isteyen birçok kişi tarafından tercih edilen popüler bir yöntemdir.

Detaylı Bilgi »

dis tasi 2

Küretaj

Diş küretajı, diş etlerindeki iltihapları temizleme ve diş taşı birikimini ortadan kaldırma konusunda etkili bir tedavi yöntemidir.

Detaylı Bilgi »

plak 2

Gece Plağı

Çene ekleminde ve baş boyun bölgesinde ağrılar, çeneyi açıp kapatırken ses gelmesi, ağız açıklığında kısıtlılık, çiğneme-esneme gibi hareketler sırasında zorlanma ve ağrı, diş yüzeylerinde aşınma, çenenin kayarak açılması ve kitlenmesi çene eklem rahatsızlıklarının başlıca belirtileri arasında yer almaktadır.

Detaylı Bilgi »

cocuk ortodonti 2

Çocuk Tedavisi

Çocuk ortodonti tedavisi çocukların diş ve çene yapılarındaki problemlerin teşhis ve tedavisini sağlar.

Detaylı Bilgi »

gingivektomi2

Gingivektomi

Diş etlerinin, cerrahi olarak uzaklaştırılması işlemine gingivektomi denir.

Detaylı Bilgi »

Ağız Kokusu Giderme

Ağız kokusu bir hastalık olmakla birlikte kişiyi rahatsız ederek kaygı durumunu arttıran kimi zaman utanç veren bir durumdur.

Detaylı Bilgi »

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hastalarına en hızlı tedavileri sunmaktadır. Haftanın 6 günü açık olan Diş hastanemiz randevulu veya randevusuz gelen tüm hastalarına sağlıklı ve doğal gülümseme sahibi olmanın imkânını sunmaktadır.

Alanının en başarılı hekimleri ile çalışan İnci Diş her konuda yüksek başarı elde etmiş ve elde etmeye devam etmektedir. Hastaların her zaman önce sağlığını göz önünde bulundurarak hareket edilmiş ve içeriye giren her kişi için özel ilgi ile muayene ve tedavi yapılmıştır. Hasta memnuniyet oldukça önemseyen İnci Diş Bahçeşehir her zaman kurallarını bozmadan her yıl daha başarılı olarak ilerlemeye devam etmektedir. En iyi hizmeti vermek için çalışan diş polikliniğimiz her zaman daha iyi olmak için çabalamaktadır.

Bahçeşehir İnci Diş Sağlığı Merkezi, merkezi konum, kaliteli hizmet ve modern yapısıyla ilk açıldığı günden itibaren hastaların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kliniğe gelen hastalar öncelikli olarak ücretsiz muayene hizmetini alabilirler. Yapılacak işlemlerin belirlenmesi dâhilinde, tedavi süreci başlar. Bahçeşehir İnci Diş Hastanesi’nde bulunan son teknoloji tedavi ekipmanları ile tedaviniz tamamlanır. Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden Bahçeşehir İnci Diş’te yapılan tedavinin, başarısız olma olasılığı yok denilecek kadar azdır.

İlk hizmete açıldığı dönemlerde yani 2018 yılında, günde ortalama 30 hasta bakan İnci Diş Bahçeşehir şubesi, günümüzde bu sayıyı 3 katına çıkarmayı başarmıştır. Deneyimli ve alanında uzman hekim kadrosu, iş motivasyonu ve bilinci yüksek personeliyle hastalarına haftanın 6 günü durmaksızın hizmet vermektedir.

İnci Diş’in en önemli şubelerinden bir tanesi olan Bahçeşehir İnci Diş polikliniği, sağlık turizmi alanında da kendini daima geliştirmiş ve ülkemize farklı ülkelerden tedavi amacıyla gelen yabancı hastalara, eşsiz deneyimler yaşatmayı başarmıştır. Uluslararası çalışmalara imza atmış ve ülkemizi, sağlık sektöründe, dışarıya karşı en iyi şekilde temsil etmiştir. Misafir hastaların konaklama ve transfer işlemleriyle dâhi yakından ilgilenmiş ve hastalara konforlu bir tedavi süreci hizmeti sunmuştur.
İnci Diş, her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Bu denli hızlı büyümesinde ve gelişmesindeki en önemli unsur özveridir. İlk şubesini Başakşehir’de açan İnci Diş’in dördüncü şubesi olarak 2018 yılında hizmet vermeye başlayan Bahçeşehir kliniği de aynı iş prensibi ile işlemektedir. Her gün hızla büyüyen ve gelişen dünyaya ayak uydurmayı ve uluslararası platformlarda yer almayı hedefleyen bir kurum olarak, hız kesmeden çalışmalarına devam edecektir. İnci markası, yalnızca Türkiye ile sınırlı kalmayıp tüm dünyada bilinen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

Kurumsallaşmaya ve profesyonelleşmeye inanan İnci Diş ailesi; hedeflerini ve amaçlarını strateji, gelişim, operasyon koordinasyonu altında yürütmeye aynı gelişim ve istek ile devam etmeyi hedeflemekte ve bu alanda çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

    whatsapp logo
    X

    İnci Diş
    Çevrimiçi

    Merhaba 👋, Görüşmeyi başlatmak için "formu doldurun". Hayalinizdeki görünüm sizi bekliyor! 👇👇