İnci Lab

مختبر إنجي                               
مختبر إنجي بدأ بصناعة طقم الأسنان            الدجيتال  في سنة٢٠٢٠                                   
يصمم مختبر إنجي  أفضل الإبتسامات والأكثر  تناسبا لوجه المرضى  في البيئة الديجيتال         
بفضل  إستثماره  CAD-CAM معstraumen group   . و فائدة ذاك توفير الوقت للأمراض  و لعيادات مجموعة إنجي  بتقليل البروفات .     

 تنتج الأطراف الاصطناعية لمرضى مختبر        الإنجي حساسية مع طاقمها الخبراء في إنتاج  الأطراف الاصطناعية.

www.incilab.com.tr

حدد موعدك للفحص المجاني

الجميع عيادات
مرضانا السعداء في تحقيق صحة الأسنان

ملاحظات المريض

Berk Hüma

Bir aydır çeşitli diş problemlerinden dolayı gidiyorum ve gerek personelin ilgisinden gerek doktorların tavrından, yaptıkları işlemlerden çok memnum kaldım. Diş doktoru fobimi sayelerinde yendim diyebilirim.

Eslem Erden

Ben yaklaşık 1 senedir eşim ise 2-3 senedir Levent Polikliniğinde işlem yaptırıyoruz ve çevremizdekilere de tavsiye ediyoruz. Merve Hocada tedavi olduk şimdiye kadar. Gerçekten o kadar kibar ve eli hafif bir hekim ki asla başka bir yerde işlem yaptırabileceğimi düşünmüyorum. Çok temiz ve titiz çalışıyorlar. Özellikle pandemi sürecinde asla bir şüphem yoktu. 2 tane çekilme aşamasında olan dişimi doğru tedavi ile kurtardılar. Herkese çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hasan Küçükşahinoğlu

Dişçi Korkumu inci diş merkezindeki doktorlar sayesinde yendim. hepsi sıcak kanlı ve işinde profesyoneller. İlla diş ameliyatı ile çekilebilir denilen dişimi çok kısa sürece çektiler. inci diş levent şubesine teşekkürler.

Merve Öze

Evet, benim bu korkularımı tek çözen yer burası oldu. Dişçi ve iğne fobimi yenmeme yardımcı olan ve ağrısız, acısız kanal tedavisi bile yaptırabileceğiniz bir klinik. Halen şaşkınım! İyi ki geldim, iyi ki tanıdım seni sizleri, Ali hocama teşekkür ederim.

الجميع ملاحظات المريض