Unsere glücklichen Patienten, die Zahngesundheit erreichen

Patientenfeedback

Hasan Küçükşahinoğlu

Dişçi Korkumu inci diş merkezindeki doktorlar sayesinde yendim. hepsi sıcak kanlı ve işinde profesyoneller. İlla diş ameliyatı ile çekilebilir denilen dişimi çok kısa sürece çektiler. inci diş levent şubesine teşekkürler.

Uğur Tay

Dr. Neslihan Cebe ile tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. 2 adet diş çekimi, dolgu, implantlarımın kaplamaları, diş temizleme. Açıkçası çekinerek gittim ve keşke daha önce buraya gelseymişim dedim. Dişlerinize nazik davranıyor ve çok temiz iş çıkarıyor. Dr. Esat Araz 2 implant operasyonumu gerçekleştirdi. Operasyon sonrası ne ağrı ne de şişlik yaşadım.
Fiyatlara göre çok kaliteli hizmet aldım. Bankoda beni karşılayanlardan asistanlara, beni telefonla arayarak haberdar eden çalışanına kadar harikaydı. Tavsiye ediyorum. Bir problemim olduğunda da yine giderim.

Özkan Kerem

Yaklaşık 2 aydır düzenli olarak tedavilerimi yaptırmaya gidiyorum. Başta dolgu, kanal vs işlemleri için Neslihan Hanım yardımcı oldu. Kendisi gayet titiz bir hekim en ufak bir problem yaşamadım. Sonrasında ortodonti için Özgür Bey’e yönlendirildim. Tedavim halen devam ediyor ve çok memnunum. Herkes çok ilgili, güler yüzlü ve profesyonel. Yakın çevreme de tavsiye ediyorum. Kesinlikle şüphe duymadan, gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Kaliteli hizmet, bravo

Eslem Erden

Ben yaklaşık 1 senedir eşim ise 2-3 senedir Levent Polikliniğinde işlem yaptırıyoruz ve çevremizdekilere de tavsiye ediyoruz. Merve Hocada tedavi olduk şimdiye kadar. Gerçekten o kadar kibar ve eli hafif bir hekim ki asla başka bir yerde işlem yaptırabileceğimi düşünmüyorum. Çok temiz ve titiz çalışıyorlar. Özellikle pandemi sürecinde asla bir şüphem yoktu. 2 tane çekilme aşamasında olan dişimi doğru tedavi ile kurtardılar. Herkese çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Merve Öze

Evet, benim bu korkularımı tek çözen yer burası oldu. Dişçi ve iğne fobimi yenmeme yardımcı olan ve ağrısız, acısız kanal tedavisi bile yaptırabileceğiniz bir klinik. Halen şaşkınım! İyi ki geldim, iyi ki tanıdım seni sizleri, Ali hocama teşekkür ederim.

Berk Hüma

Bir aydır çeşitli diş problemlerinden dolayı gidiyorum ve gerek personelin ilgisinden gerek doktorların tavrından, yaptıkları işlemlerden çok memnum kaldım. Diş doktoru fobimi sayelerinde yendim diyebilirim.

Nefise Kübra

İnci Diş'e farklı tedaviler için bir kaç kez gittim. Her birinde de derdimi anlayıp tertemiz çözdüler. Bilhassa son tedavimi yapan Ali Bey ve Ekrem Bey işlerinde çok mahir ve nazik hekimler. Estetik tedavide olabilecek en kısa sürede en iyi duruma getirdiler. Asistan hanımlar dahi zehir gibi çalışıyorlar maşallah. Çok çok teşekkür ederim.

Ruşen Fırat Ersoy

Her alanda işinin uzmanlarının bulunduğu bir klinik. Doç. Dr. Ali Şirali hoca anneme ve birkaç arkadaşıma implant uyguladı. Sonuçlar harika. Ayrıca yaklaşımı bu kadar güzel başka bir hekim ile karşılaşmamıştım. Diğer deneyimim ise çocuk doktoru Hakan Bey ile oldu. 6 yaşındaki oğlumun 11 adet dişini tedavi etti. Oğlumun fobisi olduğu için bu işlemler Anestezi doktoru eşliğinde genel anestezi altında yapıldı. Babaanneden toruna ailemizin dişçisi diyebiliriz.

Erstellen Sie Ihren Termin für eine kostenlose Inspektion

Alle Geäst